İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı

Bankalar, müşteri sayısını artırmak için yeni yeni kampanyalar sunmaktadır. Bir kampanya sunan banka da Yapı Kredi oldu. Yapı Kredi emekli promosyon ödemelerinde çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Mart ayında EYT’li vatandaşların emekli olmasıyla beraber milyonlarca kişiyi bünyesine katmak isteyen Yapı Kredi Bankası bankalar arası rekabete dahil oldu. Mart ayı için yeni yeni kampanyalar hazırlayan banka promosyonlarıyla öne çıkmayı başardı.

Emeklilere En Az 10.500 TL Veriliyor

Yapı Kredi Emekli Promosyonu yeniden gündeme geldi. Uzun zamandır promosyon rekabetinde bayrağı elinde tutan Yapı Kredi her geçen gün artan rakamlardan dolayı kendisi de meblağ güncellemesi yapmaktadır. Mart 2023 Yapı Kredi Emekli Promosyonu ile siz de maaşınıza ek para alabilirsiniz. Mart 2023 Emekli Promosyonuna bakacak olursak:

3.500 TL’ye kadar emekli aylığı alana 4.200 TL

3.500 TL – 7.500 TL arası emekli aylığı alana 5.000 TL

7.500 TL – 10.000 TL arası emekli aylığı alana 6.300 TL

10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alana 7.000 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Alınan son karara göre en düşük emekli maaşı 5500 TL’dir. 5500 TL maaş alan bir emekli, emekli maaşını Yapı Kredi Bankasına taşıdığında ek olarak 5000 TL daha ödeme yapılacaktır. Yapılan bu ödemeyle emeklinin alacağı toplam para 10.500 TL tutarında olacaktır.

Yapı Kredi emekli promosyonundan faydalanmak için maaşınızı 3 yıl aynı bankadan alma sözü vermeniz gerekiyor. Söz verdiğiniz takdirde internet şubesi veya size en yakın Yapı Kredi Bankası üzerinden siz de emekli maaşınızı taşıyabilir ve emekli maaş promosyonundan faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi emekli promosyonu vermek için herhangi bir ek şart istememekle beraber yalnızda 36 aylık maaşınızı bankadan alacağınıza taahhüt vermeniz gerekiyor.