Bankaların emekli promosyonu kampanyaları sürerken, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği merak ediliyor. Bu kapsamda, ocak ayı itibariyle güncel emekli promosyonu kampanyaları pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Garanti Bankası'nın internet sitesinden yer alan bilgilendirme ile birlikte, emekli promosyonu kampanyasının detayları netlik kazandı.

Garanti Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Garanti Bankası'nın açıklamasına göre, maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankası'ndan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 3.600 TL'den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Emekli promosyonları, maaş tutarı artıkça 6.000 TL seviyesine kadar yükseliyor.

PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 3.600 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 4.200 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.400 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 6.000 TL

Garanti Bankası tarafından açıklanan promosyon kampanyasından faydalanmak isteyen emekliler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma promosyon başvurusunu iletebilirler. Söz konusu emekli promosyonu ile ilgili detaylı bilgilere, Garanti Bankası'nın internet sitesinden ulaşılabilir.