Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişiler, maaş aralıklarına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Bu kapsamda, ocak ayı itibariyle hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bankaların güncel emekli promosyonu kampanyalarına dair araştırmalar devam ederken, Yapı Kredi'nin internet sitesinde yer alan bilgilendirme ile bitlikte, maaş aralığına göre verilecek promosyon ödemeleri netlik kazandı.

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Yapı Kredi Emekli Promosyon Ne Kadar?

Emekli promosyonu kampanyaları ocak ayında da devam ediyor. Bu kapsamda, bankalar tarafından emekli promosyonlarına dair duyurular gelmeye devam ediyor. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklama ile birlikte, maaş aralığına göre verilecek promosyonlar netlik kazandı. Söz konusu emekli promosyonu ödemeleri 4.200 TL'den başlıyor, maaş tutarı artıkça 7.000 TL seviyesine kadar yükseliyor. Yapı Kredi'nin internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, maaş aralıklarına göre emekli promosyonu ödemeleri şu şekilde:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 4.900 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 6.300 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 7.000 TL

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Başvurusu

Yapı Kredi'nin açıkladığı güncel promosyon kampanyasından faydalanmak isteyen emekliler, internet şubesi, müşteri iletişim merkezi, yetkili şube veya e-Devlet aracılığıyla maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilirler. Emekli promosyonu kampanyasına dair detaylı bilgiler Yapı Kredi'nin internet sitesinde yer alıyor. Siteyi ziyaret ederek kampanyaya ilişkin detaylı bilgilere ulaşılabilir.

Yapı Kredi Ek Nakit Ödül Kampanyası

Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamaya göre, promosyon ödemesinin yanı sıra belirli şartları yerine getiren emekliler için ek ödül fırsatı da sunuluyor. Bu kapsamda, Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 200 TL verileceği açıklandı. Ayrıca 1 Kasım 2022 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler için de bir kampanya da bulunuyor. Duyurulan kampanyaya göre, belirtilen şartları yerine getiren emekliler, 28.02.2023'e kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 300 TL nakit promosyon kazanacaklar.