Bankalar tarafından emekliler için kampanyalar yapılmaya devam ediliyor. Özellikle emekli promosyonu kampanyaları son 6 ayda popüler hale geldiğinden dolayı bankalar arası yarış hız kesmeden sürdürülüyor. Emekli promosyonu kampanyasını duyuran bir banka da Garanti Bankası oldu.

Garanti Bankası bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıldan beri promosyon ödemeleriyle ön plana çıkan bankalar arasında yer almayı başardı. Banka tarafından yapılan açıklamayla beraber Ocak 2023 Garanti Bankası Emekli Promosyonu verilmeye devam ediliyor. Üç yıl boyunca maaşını aynı bankadan alma sözü veren emeklilere aldıkları maaş tutarına göre promosyon ödemesi verilmektedir. Emekliler tarafından promosyon kampanyaları her geçen gün araştırılmaktadır. Yeni yılın gelişiyle beraber promosyon ödemelerinin ne kadar olacağı merak edilmektedir.

Devletten 65 Yaş Aylığı Müjdesi! 8.000 TL Hesabınıza Yatacak Devletten 65 Yaş Aylığı Müjdesi! 8.000 TL Hesabınıza Yatacak

Emeklilere verilen emekli promosyonları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Bankalar arasında en çok promosyon veren bankalardan biri olan Garanti Bankası Emekli Promosyonu Ocak 2023 de netlik kazandı.

Garanti Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Garanti Bankası Emekli Promosyonu bankanın resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında emekli maaşını 3 yıl Garanti Bankasından alma sözü veren emeklilere 3600 TL ile 6000 TL arasında emekli promosyonu verilmektedir. Verilen promosyon maaş tutarına göre farklılık göstereceğinden dolayı değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda:

Emekli maaşı 3500 TL’ye kadar olan emeklilere 3600 TL,

Emekli maaşı 3500 TL ile 7500 TL arasında olan emeklilere 4200 TL,

Emekli maaşı 7500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere 5400 TL,

Emekli maaşı 10.000 TL ve üzerinde olan emeklilere 6000 TL ödeme yapılmaktadır.

Verilen emekli promosyonu ödemeleri 1 Ocak ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında emekli maaşını 3 yıl süre ile Garanti Bankası’ndan alma sözü veren emeklilere yapılacaktır. Garanti Bankası tarafından sunulan kampanya kapsamında emeklilere verilen promosyona ek olarak da 1500 TL promosyon sunulmaktadır. Yani bir emekli toplamda 7500 TL ödemeyi tek ay içerisinde alabilecektir. Garanti Bankası Emekli Promosyonu kampanyasından faydalanmak için siz de Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek istenilen belgeler dahilinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.