Vatandaşların İhtiyacı İçin Kesin Talimat Verildi! PTT ve 3 Kamu Bankası 20 Bin TL Krediyi Şipşak Hesaplara Yatıracak Vatandaşların İhtiyacı İçin Kesin Talimat Verildi! PTT ve 3 Kamu Bankası 20 Bin TL Krediyi Şipşak Hesaplara Yatıracak

Hemen herkes tarafından sevilen ve tercih edilen bankalardan biri olan İş Bankası emekli promosyonu açıklandı. İş Bankasından 3 yıl emekli maaşı almaya söz veren kişilere ödenen promosyonlar belli oldu. Hem emeklilere hem de EYT kapsamında emekli olacak vatandaşlara ödenecek olan emekli promosyonu güncellendi. İş Bankası tarafından verilen promosyon oranı maaş tutarına göre farklılık göstermektedir.

İş Bankası Emekli Promosyonu Belli Oldu

İş Bankası emekli promosyonu açıklandı. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre maaşını 3 yıl boyunca İş Bankasından alma sözü veren emeklilere promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Yapılacak promosyon ödemeleri 4500 TL’den başlayarak 7500 TL seviyesine kadar çıkmaktadır. İş Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında:

3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 6.750 TL

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 7.500 TL

İş Bankası emekli promosyonundan faydalanmak için İş Bankası resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da İşCep üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Emekli promosyonundan faydalanmak için maaşınızı üç yıl İş Bankasından alma sözü vermeniz gerekiyor.

İş Bankası Promosyon Ne Zaman Yatar?

İş Bankası promosyonları emekliler başvuru yaptıktan sonra genelde ilk emekli maaşıyla hesaba yatırılsa da bazı zaman da maaştan önce hesaplara yatırılmaktadır. Eğer müşteri hali hazırda İş Bankası müşterisi ise promosyon ödemeleri 3 gün içinde hesaplara yatırılmaktadır. Eğer yeni İş Bankası müşterisi ise promosyon ödemeleri maaş ile hesaplara yatırılacaktır.