2022 yılından beri bankalar arası promosyon mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Özellikle her banka emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alma sözü veren müşterilerine promosyon imkanı tanıyor. Ziraat Bankası Emekli Promosyonu belli oldu. Ocak ayı güncel emekli promosyonu kampanyalarını açıklayan Ziraat Bankası müşterilerini memnun edecek tutarı açıkladı. Maaş aralığına göre verilen bu promosyon oranıyla ilgili detaylar belli olmaya başladı.

Kamu bankaları arasında ön plana çıkan bankalardan olan Ziraat Bankası Ocak ayı için emekli promosyon oranını güncelledi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada emekliler eğer 3 yıl boyunca alma sözü verdiklerinde emekli promosyonundan faydalanabilecekler. Emekli promosyon oranı maaş tutarına göre farklılık göstermektedir.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Açıklandı

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında emekli promosyon oranları belli oldu. Emekli maaş tutarına göre verilen promosyon oranıyla ilgili açıklama Ziraat Bankası tarafından geldi. Bu kapsamda 3 yıl boyunca emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alma sözü veren emeklilere en az 3000 TL promosyon verilecek. Verilen emekli promosyon ödemeleri maaş tutarı arttıkça artış göstermektedir. Bu kapsamda:

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 3.000 TL

3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 3.500 TL

7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Maaş Maaşı Alan Emeklilere: 4.500 TL

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 5.000 TL

Ziraat Bankası tarafından sunulan promosyon ödemesinden faydalanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebileceğiniz gibi Ziraat Bankası mobil şube veya internet şube üzerinden başvurunuzu yaparak maaşınızı taşıyabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından sunulan kampanyalar hakkında bilgi almak ve promosyon ödemesinden faydalanmak için Ziraat Bankası resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.