Bankalar özellikle de EYT'lilerin de maaş alacak olmasına istinaden emekli promosyonlarını gün gün arttırıyor. Öyle ki bankalar arası rekabet en çok emekliye yararken, kendi menfaatine uyan bankaya emekli maaşını taşıyarak promosyon ödemesinden faydalanıyor. 

Bu kapsamda QNB Finansbank mart ayı emekli promosyonu açıklamasını yaptı. Finansbank emekli promosyonunda zam yaptıklarını açıklarken, bir de yeni kart çıkaranlara da 1200 TL ödeme yapacak. 

84 Milyon Kişi Akın Edecek! 1 LT,2LT,5LT Ayçiçek Yağı İndirim Fiyatı ŞOK Edecek 84 Milyon Kişi Akın Edecek! 1 LT,2LT,5LT Ayçiçek Yağı İndirim Fiyatı ŞOK Edecek

ONB Finansbank Açıkladı

ONB Finansbank emekli promosyonunu güncellediğini açıkladı. EMekli maaşına göre yapılacak olan promosyon ödemeleri ile alakalı açıklama yapan banka maaşa göre 8.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacak. Öte yandan belirlenen şartlara uyan emekliye de 1200 TL ye varan ödemeler yapılacak. İşte QNB Finansbank emekli promosyonu açıklaması

Emeklilere 9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü 

Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon kazanın.

Emekliye sunulan ayrıcalıklar listelendi

  • 8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda  9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü !
  • Yurt içi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı
  • Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti
  • QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
  • Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı
  • CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.
  • Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir.