Ünlü şarkıcı Elif Karlı'nın cezaevinde bulunan eşi Cengiz Karlı'nın vefat haberi duyuruldu. 57 yaşındaki Karlı'nın ölümü sonrasında ise pek çok vatandaş Elif Karlı ve Cengiz Karlı çiftine ilişkin araştırmalar yapmaya başladı. Arama motorlarında son dakikalarda en çok arananlar arasına giren Elif- Cengiz Karlı çifti ile ilgili detay bilgiler haberimizin devamında...

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

Ekran Resmi 2023-01-18 16.06.29

Elif Karlı Kimdir, Kaç Yaşında, Songül Karlı ile Akraba, Kardeş Mi?

Ekran Resmi 2023-01-18 16.06.19

Eşinin vefat haberi sonrasında bir kez daha gündeme gelen Elif Karlı'nın kim olduğu pek çok kişi için merak konusu oldu. 1974, İstanbul doğumlu olan Elif Karlı, İstanbul teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda çalgı eğitimi almıştır. 2009 yılında "Yılın Ümit Veren Kadın Şarkıcısı" seçilen Elif Karlı, 1993 yılında Cengiz Karlı ile evlenmiş ve bu evlilikten bir kız bir de erkek çocuğu olmuştur. 30 yıllık evliliklerin son dönemlerinde ise eşinin cezaevine girmesi ile Elif- Cengiz Karlı çifti bir kez daha gündeme gelmiştir. Sanıldığının aksine elif Karlı'nın Songül Karlı ile herhangi bir akrabalığı bulunmamaktadır.

Ekran Resmi 2023-01-18 16.06.03

Cengiz Karlı Kimdir, Kaç Yaşında, Neden Cezaevinde, Neden Öldü?

Ekran Resmi 2023-01-18 16.05.26

Elif Karlı'nın eşi olan Cengiz Karlı'nın acı haberi bugün geldi. Eşi tarafından yapılan açıklamada;

"2 gün önce çok ağır bir grip geçirdi. Zatürreden de şüphelendik. Dün haftalık arama günüydü, aramayınca telaşlandım. Sabaha karşı 04.00 sıralarında cezaevinden bir telefon aldım.

Cengiz'in rahatsızlandığını ve kalp krizi geçirdiğini alıştırarak söylediler. Vefat ettiğini söylediler. En son geçen salı sesini duydum. 6 Ocak'ta da doğum günüydü görüştük.

En son sesini duyduğumda çok iyiydi. Saç sakal tıraşı olduğunu söyledi. Moralinin yüksek olduğunu söyledi ama eşim ağır hastaydı... Kalp rahatsızlığı vardı." ifadeleri kullanıldı.

57 yaşında hayatını kaybeden Cengiz Karlı, son 6 aydır Tokat T Tipi Cezaevinde, "Çete Mensupluğu" suçu nedeniyle tutuklu bulunmaktaydı. Son olarak bu sabah gelen haberler ile Cengiz Karlı'nın vefat haberi hızla yayıldı.