Yapı Kredi tüm müşterilerine özel düzenlediği kampanya detaylarını açıkladı. Yapı Kredi Bankası eski müşteri yeni müşteri dinlemeden tüm müşterilerine bedavadan 150 TL ödeme yapacak. Elektrik, telefon, internet, su fark etmeksizin bankadan otomatik ödeme talimatı veren tüm müşterilere otomatik ödeme talimatı başına ödeme yapacağını duyuran Yapı Kredi Mart kampanyası detayları araştırılıyor. 

Yapı Kredi Bankası otomatik fatura talimatı ödemesi ile alakalı olarak bankanın resmi internet sitesinden açıklama yapıldı. 3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL puan hediye verilecek. Ayrıca kredi kartınızdan verilen yeni 3 talimat için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan kazanılacak.

İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı İlk-Ortaokul-Lise Öğrencisi olan Ebeveyne Aylık Maaş Ödemeleri Başladı

Yapı Kredi Mart Kampanyası

Yapı Kredi Resmi internet sitesinden kampanyanın detayları ile alakalı açıklama yapıldı. 

  • 11 Mart – 10 Nisan 2023 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri 3 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir
  • Kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz 3 yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacaktır.
  • Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
  • Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
  • Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Mart – 10 Mayıs 2023 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
  • Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mayıs 2023 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.
  • Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.