Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı

Söylemezsem Olmaz programından Deniz Akkaya tarafından anlatılan bir dedikoduya göre, evli ve sosyetik bir sarışın, evli esmer bir türkücüye gönlünü kaptırmış! 

Söylemzsem Olmaz programına damgasını vuran dedikoduda Deniz Akkaya'nın anlattıklarına göre, esmer türkücü, perde desenli ceketleriyle adeta bir moda ikonuymuş! 

turkucusosyetikguzel

Muhterem bir ailenin gelini, neşeli ve çapkın bir güzelden bahseden Akkaya, sosyetik güzelin giydiği kıyafet, sürdüğü krem ya da yaptığı ağdaya kadar link bırakan biri olduğunu söyledi. 

Bahsi geçen esmer erkek ise sahnelerin aranan türkücülerinden biri ve rakiplerinden farkı da uzun süredir devam eden bir evliliği olması... 

Ancak mutlu bir birlikteliği olduğuna inanılan esmer türkücü kalbini sosyetik sarışın güzele kaptırmış. Hatta öyle ki programda anlatılanlara göre sevgili olan ikili, aşklarını gönüllerince yaşıyor. 

denizakkaya

Duyunca Kalp Krizi Geçirmiş! 

Deniz Akkaya'nın 'Dün oğluna açıklamayı yapmış. Aldatılan koca telefonun kilidini açmış. Telefonun kilidi açıldıktan sonra gerçekler ortaya çıkmış. Uzun süredir aldatıyormuş' detaylarını anlatışı ise programa damgasını vurdu. Ayrıca, aldatılan kocanın fenalaştığı ve bu yüzden de kalbine stent takıldığı bilgisini de verdi. 

Tüm bu detayların yanı sıra ne türkücünün ne de sosyetik güzelin kim olduğunu açıklamadı. Şimdilik gizemini koruyan hikayede başrollerin kim olduğu belli değil...