Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti! Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti!

Ekranların sevilen moda ve stil programında haftanın finalinde kavga çıktı. Hafta içi her gün saat 14.00’de yayınlanan programın jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez’den oluşuyor. Yarışmacılar her gün belirlenen bir konseptle puan alıyor.  Ancak bu hafta sonunda yarışmacılar diskalifiye olabilir. Giderek artan gerginlikte Perşembe gününün birincisi ‘Hayırlı Olsun’a Gidiyorum’ konseptinde 20 puan toplayan Melike olmuştu. Doya Doya Moda’nın 130. Bölüm fragmanı yayınlandı. Olaylı görüntülerin ardından yarışmacıların diskalifiye edileceği konuşuluyor. Neler yaşandı? Yarışmacılara yaptırım uygulanacak mı? Hepsinin yanıtı haberimizde.

Doya Doya Moda Perşembe Günü Birincisi

Melike: 20
Aleyna:19
Hülya:17
Su:11
Özlem:10
Deren:8

Doya Doya Moda 130. Bölüm Fragmanı

Doya Doya Moda Kim Kovuldu?

Yarışmacılar Su ve Özlem arasında yaşandığı düşünülen gerilimde Özlem gözyaşlarına boğuldu. Su ise jüri üyelerine umursamaz bir tavır sergiledi. Görüntülerde düğün konsepti olduğu görülürken Su isimli yarışmacı tavşan tulumu giyince jüri üyeleriyle tartışma yaşadı. Sen buraya zorla mı  geliyorsun diye sorulan Su evet cevabı verince, kapı gösterildi!