TV8 ekranlarını modaya doyuran programı Doya Doya Moda yarışması ilgi ile takip edilirken, Cuma gününün gelip çatması ile birlikte Doya Doya Moda 6 Ocak kim elendi? sorusu sorulmaya başladı. Hafta içi hergün TV8 de yayınlanan Doya Doya Moda bugün kim elendi? Doya Doya Moda 6 Ocak günün birincisi kim oldu?  Doya Doya Moda haftanın birincisi kim oldu araştırması ile birlikte Doya Doya Moda 6 Ocak kim elendi sorusunun yanıtı soruluyor. İşte 6 Ocak 2023 güncel puan tablosu...

Modanın en trend halinin yaşandığı Doya Doya Moda yarışmasında bir Cuma gününe daha geldin. Doya Doya Moda'da Cuma günleri birinci olma ve elenme heyecanı yaşanıyor. Jüri üyelerinin verdikleri puanlar ile Doya Doya Moda 6 Ocak kim elendi? Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu? İşte detaylar...

Hafta içi her gün 14.00 itibari ile yayınlanan Doya Doya Moda yarışması moda severleri ekran başına topluyor. Özellikle de gündüz kuşağı programı olan Doya Doya Moda ev hanımları tarafından ve moda severler tarafından takip ediliyor. Bugün de haftanın son günü olan Doya Doya Moda haftanın finali merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 6 Ocak kim elendi? Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu?

Eğlenceli anlara şahitlik ettiren Doya Doya Moda programı hafta için her gün 14. 00 itibari ile başlamaktayken, yarışmayı izleyemeyen izleyici Doya Doya Moda 6 OCak kim elendi sorusunu soruyor. Öte yandan haftanın birincisinin belirlendiği bugün Doya Doya Moda 6 Ocak günün birincisi kim sorusu da soruluyor. 

Doya Doya Moda 6 Ocak 2023 kim elendi?

Doya Doya Moda’ya bu hafta Yağmur veda etti.

Doya Doya Moda haftanın birincisi kim?

Her Cuma belirlenen haftanın birincisi bugün de belli oldu. Doya Doya Moda’da haftanın en yüksek puan toplayan yarışmacısı Aleyna oldu.

Doya Doya Moda kaçta başlıyor

TV8'in sevilen programı Doya Doya Moda hafta içi her gün 14.00 itibari ile ekranlarda oluyor.  Büyük izleyici kitlesini ekranlara toplayan Doya Doya Moda bugünkü programı izleyenler ya da saatini bilmeyen izleyici Doya Doya Moda saat kaçta başlıyor sorusunu yineliyor. 

Doya Doya Moda jürileri kimler

Haftanın kazananının belirlenmesi, elenen isimlerin yazılması jüri üyeleri tarafından olmakta iken, Doya Doya Moda jürileri isimleri şu isimler: Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş.

İşte 6 Ocak Doya Doya Moda Puan Durumu

Aleyna:41,   

Hülya: 38

Melike: 37

Su: 31

Özlem: 30

Yağmur: 28

Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti