Doya Doya Moda 30 Aralık puan durumu araştırması yapılıyor. Jüri üyelerinin yapılan konseptlere en uygun olanına yüksek puan vererek birinciyi belirlediği Doya Doya Moda 30 Aralık puan durumu araştırılıyor. 30 Aralık Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu? Sorusu da bugün programın başlaması sonrasında araştırılıyor.  Peki Doya Doya Moda 30 Aralık kim elendi?

Hafta içi her gün 14.00 itibari ile ekranlarda olan Doya Doya Moda yarışması haftanın son günü merakla araştırılıyor. İzleyicinin büyük merakla takip ettiği gerek günün konseptini araştırdığı gerek spekülasyonları merak ettiği gerekse de hem kazananın hem de elenenin çok merak edildiği Doya Doya Moda 30 Aralık haftanın son günü puan durumu suali başladı. 

Peki bugün Doya Doya Moda birincisi kim oldu? 30 Aralık Doya Doya Moda birincisi kim? Doya Doya Moda elenen isim kim? Sorularının yanıtları programın başladığı şu dakikalarda merak ediliyor. 

Hergün belirlenen konsepte göre günün birincisinin en güzel kombin yapan yarışmacı olarak seçildiği, eğlence konseptinde karşımıza çıkan yarışma Doya Doya Moda 30 Aralık haftanın son günü de merakla araştırılıyor. Jüriden yüksek puanı alanın elenmekten kurtulduğu hatta haftalık puanlarla birinci olmanın yolu açıldığı Doya Doya Moda 30 Aralık puan durumu şu sıralar programı izleyenlerin meraklı bakışları altında araştırılıyor. 

30 Aralık Doya Doya Moda puan durumu

Her hafta Cuma günü yapılan haftanın finalinde gerek elenen isim gerekse de haftanın birincisi merakla takip edilirken, Doya Doya Moda 30 Aralık puan durumu, Doya Doya Moda 30 Aralık kim elendi? Doya Doya Moda haftanın birincisi kim sorularının yanıtlarını sizler için paylaşacağız. 

Doya Doya saat kaçta başlıyor?

TV8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda programında bugün eleme heyecanı ile birlikte haftanın birincisi heyecanı mevcut. Öyle ki Doya Doya Moda yarışmasını takip eden izleyici tüm detaylara hâkim iken yeni izlemeye başlamak isteyen izleyici için detayları sunuyoruz. Doya Doya Moda saat kaçta başlıyor sorusunun yanıtı 14.00 olmakta. 

İşte Puan Durumu

Hülya 40, Aleyna:37, Melike32, Su:37 ; Eda 31, Yağmur;29 Aslı:25

Doya Doya Moda haftanın final gününde Hülya en yüksek puanı alarak kolyenin sahibi oldu. Sevilen programı Doya Doya Moda'nın final gününde elenen isim Aslı oldu. 

Doya Doya Moda jürileri kimler

Haftanın kazananının belirlenmesi, elenen isimlerin yazılması jüri üyeleri tarafından olmakta iken, Doya Doya Moda jürileri isimleri şu isimler: Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş.

Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi

Doya Doya Moda bu hafta kim elendi

Merakla beklenen Doya Doya Moda 30 Aralık puan durumu sonucu yarışmanın bitmesi ile netlik kazanacak. Doya Doya Moda puan durumu açıklandığı an haberimiz güncellenecek. Ancak sosyal medya da Doya Doya Moda elenen ismin Aslı olduğu biliniyor.