Doya Doya Moda haftanın finali merakla bekleniyor. Doya Doya Moda 20 Ocak elenen isim ile birlikte Doya Doya Moda haftanın birincisi araştırması şimdiden başladı. Sosyal medya da ortaya atılan iddialarda Doya Doya Moda finalinin çok yakın olduğu söyleniyor. Peki Doya Doya Moda ne zaman final yapıyor?

7 kadın yarışmacının günün kombini seçilmek için yarıştığı, haftanın kazananı olmak için adeta savaş verdiği Doya Doya Moda yarışmasında her cuma eleme heyecanı yaşanıyor. İşte yine bir cuma ve haftanın finali. 20 Ocak Doya Doya Moda günün birincisi kim? Doya Doya Moda 20 Ocak 2023 kim elendi? İşte detaylar... 

Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yıldız ve Serdar Uzuntaş'ın jüri koltuğunda oturduğu senelerdir en çok izlenen eğlence ve moda programı olan Doya Doya Moda son sürat devam ediyor. 

Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti

Peki 20 Ocak 2023 günün birincisi kim oldu? Bugün Doya Doya Moda kim elendi?

Doya Doya Moda saati değişti

Hafta içinde yayın saatinde yayınlanmayan Doya Doya Moda yarışması ile alakalı izleyici yarışma neden yok sorusunun yanıtını merakla araştırmıştı. Sonradan açıklanan bilgiye göre Doya Doya Moda yarışmasının saati 15.45'ten 11.15'e çekilmişti. 

Doya Doya Moda hangi günler?

Yıllardır özellikle de bayanlar tarafından merakla takip edilen Doya Doya Moda yarışması hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Her gün farklı kombin ile günün birincisinin seçildiği yarışma da Cuma günü ise haftanın elenme ve birinci olma heyecanı yaşanmaktadır. 

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİM?
 

Serdar Uzuntaş

Yasemin Yılmaz

Gülşah Saraçoğlu

Uğurkan Erez

Doya Doya Moda final mi yapacak?

Doya Doya büyük finali ile alakalı geçtiğimiz günlerde sosyal medya da iddialar ortaya atılmıştı. Konu ile alakalı jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu'ndan açıklama geldi. Saraçoğlu Doya Doya Moda yarışması finali ile alakalı olarak; Doya Doya Moda 3. sezonunun finali çok yakında ve inanılmaz sürprizlerimiz var size. Gerçekten geri sayım başlasın diyorum." dedi.

Doya Doya 20 Ocak kim birinci oldu

Doya Doya Moda 20 Ocak hafta birincisi Aleyna oldu.

Doya Doya Moda bugün kim elendi?

Doya Doya Moda'da bu hafta elenen kimse olmadı.

Doya Doya Moda puan durumu

Hülya 32 puan

Eda 21 puan

Melike 14 puan

Aleyna 30 puan

Deren 16 puan