Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın 50 baz puanlık faiz indirimi ve Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem felaketi ile birlikte dolar TL kuru hareketlendi. Dolar kuru 19 lira sınırına kadar dayanırken vatandaşlar ve yatırımcılar yeni rakamları araştırmaya başladı. Dolarda yukarı yönlü hareket devam ediyor. Ünlü Ekonomist Selçuk geçer, yatırımcının ve vatandaşın Merak ettiği sorulara cevap verdi.

Dolar kuru ne olacak? 1 Dolar kaç TL olacak? Vatandaşın ve yatırımcının merakla sorduğu sorulara ünlü Ekonomist Selçuk geçer cevap verdi. Elinde dolar olan ya da dolar borcu olan kişilere kritik uyarılarda bulunan Selçuk geçer, 2 hafta sonra doların geleceği yeni rakama açıkladı. Dolarda resmen Kasırga dönemi başlıyor. Dolar öyle bir uçacak ki geleceği rakam herkesi şaşkına çevirecek. 15 gün sonra 1 dolar bakın kaç TL olacak…

DOLAR 2 HAFTA SONRA O RAKAMA ÇIKACAK

Dolar yorumları ve Dolar tahminleri ile son dönemlerde çok konuşulan isimlerden biri olan Ekonomist Selçuk geçer, Dolar düşecek mi yoksa yükselecek mi sorularına cevap verdi. ABD'de artan enflasyona dikkat çeken Selçuk geçer, FED’in para birimini korumak amacıyla sert hareketler yapmaya devam edeceğini söyledi. Bu durumda da doların yeniden yukarı doğru bir endeks göstermeye başlayacağını söyleyen Ekonomist, elinde dolar olan ya da dolar borcu olan vatandaşlara kritik uyarılar yaptı.

Ramazan Kolisi Başvuruları Başladı Bitiyor! İşte Başvuru Adresleri Ramazan Kolisi Başvuruları Başladı Bitiyor! İşte Başvuru Adresleri

DOLAR RESMEN UÇUŞA GEÇİYOR

Ünlü Ekonomist Selçuk geçer 2 hafta içinde dolar kurunda 3 ila 5 TL arasında artış beklediğini söyledi. Bunların hala iyi senaryoları olduğunu söyleyen Ekonomist, ABD'nin enflasyona bir fren yapamaması halinde doların 35 liraya kadar yükselebileceğini de sözlerine ekledi. Türkiye'de artık Enflasyonun Önüne geçmenin imkansız hale geldiğini söyleyen Ekonomist, kısa süre içerisinde dolarda yeni rekorların geleceğini ifade etti. Yakın zamanda dolar kurunda 25 TL seviyelerinin görülmesinin mümkün olduğunu söyleyen Selçuk geçer dolara yatırım yapmak için bu dönemlerin uygun olduğunu belirtti. Ayrıca dolar borcu olan vatandaşlara da kritik uyarılar yapan Ekonomist, bir an önce borçları kapatmanın doğru olacağının altını çizdi.