Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek

Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Ülkeyi yasa boğan deprem sonrasında 1 hafta milli yas ilan edilirken, bayraklar yarıya indirildi. Bütün kanallar deprem bölgelerinden yayınlarına devam ediyor. Peki dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? İçleri yakan görüntüler, milletimizin seferberliği kurtarma çalışmaları süregeliyor. Peki dizler ne zaman başlayacak? İptal edilen maç müsabakaları ne zaman başlayacak?  Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam yeni bölüm var mı? 

Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde meydana gelen yıkıcı deprem akabinde ortalık yangın alanı, gözler bölgelerden gelecek mucize haberlere çevrilmiş durumda. Deprem sonrasında yapılması planlanan deprem müsabakaları bir sonraki açıklamaya kadar ertelenmiş iken, diziler için de kanallar hassasiyetini göstererek dizilerin yeni bölümlerini yayınlamama kararı aldı.  Peki Diziler ve maçlar ne zaman, hangi tarihe başlıyor?

Bu akşam diziler var mı?

Bu akşam yayın akışında normalde yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Yürek Çıkmazı dizilerinin yeni bölümleri bu akşam var mı? Bu akşam dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Deprem özel programları devam edecek. 

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm var mı?

ATV kanalının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölümünün olup olmayacağı da soruluyor. Ancak bu hafta hiçbir dizi yeni bölümleri yayınlanmayacak. 

Diziler ne zaman başlayacak?

Yayınlanması zaten beklenmeyen dizilerin yeni bölümlerinin bu hafta olmayacağı bilinirken, Yeni bölümleri ile önümüzdeki hafta ekranlarda olacağı tahmin ediliyor