Her yılbaşında olduğu gibi pek çok kanal yapımlarına yılbaşı arası verdi. Cumartesi günü yılbaşı olması nedeniyle hem Cumartesi hem de Pazar günü bazı diziler ekrana gelmeyecek. Peki, hangi diziler yayınlanacak? Hangi diziler yayınlanmayacak?

Dizilerin hayranları tarafından yeni bölümleri araştırılmaya başlandı. Özellikle Cumartesi ve Pazar günü yayınlanacak olan dizilerin yılbaşı sebebiyle yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılmaya başlandı. Gönül Dağı, Yargı, Güzel Günler, Teşkilat gibi diziler Cumartesi ve Pazar günü yayınlandığı için yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilmektedir. İşte, detaylar…

Gönül Dağı 80. Bölüm Yayınlanacak!

Yılın son günü olan 31 Aralık Cumartesi günü TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın yeni bölümü ekranlara geleceği duyuruldu. Gönül Dağı 80. Bölümü ile hayranlarıyla Cumartesi akşamı buluşacak.

Yılbaşı sebebiyle ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim de 74. Bölümü ile bu hafta yayınlanmayacak.

Yargı Yayınlanmayacak!

Dokuz Oğuz Karakteri Yüzbaşı Batur Karanlık Kimdir? Dokuz Oğuz Karakteri Yüzbaşı Batur Karanlık Kimdir?

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Yargı, yeni bölümüyle Kanal D ekranlarına yayınlanmayacak. Yılbaşı olması sebebiyle bu hafta ekranlara veda eden Yargı yerine yayın akışında farklı bir sinema filmi yer alacak.

Pazar akşamının bir diğer sevilen dizisi Güzel Günler de Show TV ekranlarında yayınlanmayacak. Show TV Pazar akşamı Güldür Güldür Show tekrarını yayınlayacak bundan ötürü Güzel Günler’in yeni bölümünü yayınlamayacak. Ayrıca TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat ile ilgili de karar henüz alınmadı.