Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu

Gelen bir son dakika haberine göre Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalar yaptı. MHP lideri, futbol trbünlerinde 'hükümet istifa' sloganları atılmasını kınarken, 'Sporu siyasileştirmeye çalışanlar alçakça kurgu içinde. Tribünler çürük siyasi sloganların atılacağı yer olamaz.' dedi. 

Öte yandan Beşiktaş üyeliğinden ayrıldığını söyleyen Bahçeli, 'Artık Karagümrüklüyüm' diyerek tepkisini koydu. 

"Ben Artık Karagümrüklüyüm"

Konuyla ilgili açıklama yapan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: 

İçinden geçtiğimiz çok kırılgan ve nazik günlerde Türk sporunu siyasi kutuplaşmanın içine çekmek için kıvrananlar tarihi bir yanlışın tam ortasındadır. Sporu siyasileştirmeye çalışanlar alçakça bir kurgu içinde Türk futbolunu lekelemeye, kutuplaşmayı sahaya yansıtmaya çalışanlar alçakça bir planın içindedir. Spor demek ahlaklı olmak demektir. Hükümeti istifaya davet etmek bir avuç fanatik ve holigan gruba sipariş verilmiş iç ve dış bağlantılıdır. Herkes yerini bilmelidir, yeltenenlere müsamaha gösterilmeyecektir. Beşiktaş üyeliğinden ayrıldım. Ben artık Karagümrük'lüyüm.