Emekli ve çalışanlar bankadan 3 yıl maaş alma sözüne ek ödenek şeklinde belirlenen miktarlarca nakit ödeme alıyor. Emekli kendi bankasını kendisi seçerken, çalışanlar, çalıştıkları kurum ya da şirketin anlaşması sonrasında anlaşılan bankaya imza atıyor. Gün gün promosyon ödemeleri konusunda gelişmeler yaşanıyor. Kimi çalışan promosyonu cepleri doldurup taşırırken, kimi ödemeler de yüzleri astırıyor. 

Son olarak Ceyhan Belediyesi'nden çalışan promosyonu açıklaması geldi. Sahadan bir süredir uzak kalan Denizbank ile yapılan ihale sonucuna göre çalışanlara 18.800 TL promosyon ödemesi yapacak. 

QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi QNB Finansbank İbreye Füze Bağladı! 35.000 TL Promosyon Müjdesi

Promosyon anlaşması sona eren kurumlar, yeni bankalar arası çıkan ihaleler sonrasında çalışanının menfaatine göre anlaştığı banka ile sözleşme imzalıyor. Bu kapsamda son açıklama Ceyhan Kaymakamlığı ve İlce Nüfus Müdürlüğü promosyon anlaşmasının sağlandığını ve Denizbank ile sözleşme imzaladıklarını belirledi. 

Promosyon açıklaması yapıldı

Türk Büro-Sen Adana 1 Nolu Şube Başkanı Hacı Keçe, belediye sözleşme ihalesinin zorlu süreçlerden geçtiğini belirterek sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yapılan açıklama da ”Yetkili Sendika Olarak Katıldığımız Ceyhan Kaymakamlığı ve İlce Nüfus Müdürlüğü Banka Promosyon İhalesi Denizbank ile 3 Yıllığına Tek Seferde Ödenmek Üzere 18.800 TL’ye Anlaşma Sağlanmıştır. Anlaşma Miktarı Hesaplara Aktarılmıştır. Hayırlı Uğurlu Olmasını Diliyorum. Türk Büro Sen Varsa Her Zaman Umut Vardır. Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ediyorum. Biz Büyük Bir Aileyiz”denildi. 

Promosyon konusunda bir adım geriden gelen Denizbank, sahada görüntülenmenin mutluluğu ile yeni kampanyalarından yeni promosyon anlaşması yapan çalışanlarında faydalanacağını belirtti.