Denizbank 2023 yılında başvuru yapana 300 TL veriyor. Bankalar bonus, Chip-Para gibi hediyeleriyle müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Akbank 1.000 TL Chip-Para süresini uzattığını duyurmuştu. Bir yenilik de Denizbank’tan geldi. Akbank kadar olmasa da Denizbank da müşterilerine seçenekler sunmakta kararlı. Peki 300 TL nasıl alınır? Kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler? Hepsinin yanıtı haberimizde…

2023 Denizbank 300 TL Bonus

Denizbank’ta kredi kartı sahipleri belir bir tutar oranında aylık harcama sözü verirlerse 300 TL bonus alıyor. Taahhüt verildiği gibi, bonus hesaba aktarılıyor. Müşteriler bu bonustan yalnızca bir kez faydalanabiliyor. İsteyen müşteriler harcamalarını arttırarak daha fazla bonus elde edebiliyor.

Finansbank Asgari Ücretli, Emekli ve Memur İçin Çok Özel Bir Kredi Kampanyası Başlattı!   Finansbank Asgari Ücretli, Emekli ve Memur İçin Çok Özel Bir Kredi Kampanyası Başlattı!  

Denizbank 300 TL Başvuru Şartları

Kampanyaya Asıl kart sahipleri her bir kredi kartı için bir kez katılabiliyor. Net kartı olan müşteriler kampanyaya katılamıyor. Bonustan faydalanmak isteyenler 12 ay taahhüt vermesi gerekiyor. Güzel haber ise otomatik ödeme talimatları dahil ödemeleriniz minimum harcama limitini karşılıyorsa ayrıca bir harcama yapmanıza gerek yok.

Kampanya Ne Zaman Bitiyor?

Kampanya yoğun talep üzerine 31 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldı. Bu süreçte Denizbank müşterileri ve yeni Denizbanklı olacak vatandaşlar kampanyadan yararlanabilmektedir.