Emekli maaşlarına zam gelmesinin ardından bankalar tarafından emekli promosyonları da güncellenmeye başladı. Bankalardan art arda açıklamalar geldi. Bir açıklamada Denizbank’tan geldi. Ocak 2023 Denizbank Emekli Promosyonu netleşti.

Bankalar, müşteri portföyünü artırmak için yeni yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Özellikle emekli maaşlarına gelen zamlardan sonra her banka ayrı ayrı promosyon müjdesi vermeye başladı. Promosyon müjdesi veren bankalardan biri de Denizbank oldu. Denizbank, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alma sözü veren emeklilere promosyon ödemesi yapmaktadır. Yapılan promosyon ödemesi 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olmakla beraber aynı zamanda emeklilerin otomatik ödeme talimatı vermesi istenmektedir.

Denizbank Emekli Promosyonu Belli Oldu

Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan müşterilere emekli maaş tutarına göre 5000 TL’ye kadar emekli promosyonu verilmektedir. Verilen emekli promosyon ödemesinin bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartlar arasında en önemlisi ise 3 yıl maaşını bankadan alma sözü vermek ve otomatik ödeme talimatı vermektir. Bu ikisini karşılamayan müşterilere promosyon ödemesi yapılmayacaktır. Denizbank tarafından sunulan kampanyada emekli promosyon ödemesinin 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacağı ve promosyon bedelinin peşin olarak hesaba yatırılacağı belirlendi. Alınan maaş tutarına göre yapılan ödeme3000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda:

3.500 TL altında maaş alan emeklilere 3.000 TL,

Aylık 3.500 TL ile 7.500 TL arasında alan emeklilere 3.500 TL,

Aylık 7.500 TL ile 10.000 TL arasında alan emeklilere 4.500 TL,

Promosyon Açıklaması Geldi! Teklifler Belli Oldu Promosyon Açıklaması Geldi! Teklifler Belli Oldu

10.000 TL ve üzeri alan emeklilere 5.000 TL ödeme yapılmaktadır.

Denizbank emekli promosyon kampanyasından faydalanmak için Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilir, eğer hali hazırda Denizbank müşterisiyseniz internet şube üzerinden yapabilir ya da en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.