Geçtiğimiz aylarda 5.000 TL promosyon açıklaması yapan Denizbank Mart ayı promosyonlarında değişiklik yaptıklarını açıkladı. Belirlenen kriterler kapsamında Denizbank ek ödeme yapacak. Siz de o şartı taşıyor iseniz 7.500 TL emekli promosyonu alacaksınız. 

Seçim Vaadi Asgari Ücretliye Yarayacak! O Güne Kadar 10 Bin TL'yi Geçecek Seçim Vaadi Asgari Ücretliye Yarayacak! O Güne Kadar 10 Bin TL'yi Geçecek

Denizbank Emekli promosyonundan faydalanmak isteyen emeklinin başvuru öncesinde Denizbank'tan hesap açma zorunluluğu mevcut iken, emekli maaşlarını Denizbank’tan almaları karşılığında 3 yıl kalma sözüne emekli promosyonundan faydalanacak. 

 Bankalar tercih edilmek adına gün gün emekli promosyon tutarlarında artışa giderken, emekli de istediği bankadan emekli maaşını alma hakkına sahip. Dikkat çeken promosyon açıklaması yapan bankalar arasında Denizbank'ta yerini aldı. 

Kolay başvuru imkanı sunuyor

Denizbank emekliyi kendisine çekmek için bir çok kampanya hazırlarken, ulaşılabilirliği de hızlandırıyor. Başvuru kolaylığı bakımından şu sıralar en kolay banka olarak çok tercih ediliyor. Hesap açmanın akabinde mobil uygulamadan bile başvuru kolaylığı sağlanabiliyor. Öte yandan emekli Denizbank'tan emekli maaşını almak istiyor ise “Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi” veya “Emekli Başvuru Dilekçesi” kısmına Denizbank yazarak işlemlerini kolaylaştırabilir.  Şubeye gitmek istemeyen emekliler, e-devlet sistemi veya online işlemler üzerinden de başvurularını tamamlayabilir

Denizbank emekli promosyonu ne kadar?

Denizbank resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre emekli promosyon ödemeleri zamlandı ve şu şekilde belirtildi.

''Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilere 5.000 TL’ye varan, EYT kapsamındaki emeklilere ise otomatik fatura ödeme talimatına karşılık 7.500 TL’ye varan promosyon fırsatı!

  • Standart promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.
  • EYT’lilere özel 7.500 TL ye varan promosyon ödemesi, fatura talimatına ek olarak ödenecektir.
  • Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, standart promosyon başvurusuna Mobil Bankacılık ve 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek dahil olabilirsiniz.
  • EYT’lilere özel 7,500 TL'ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.
  • Standart Promosyon Kampanyası: 01.11.2022 -31.12.2023 arası emekli maaşını Denizbank'a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir.