Gecenin Ucunda Ateş kimdir? sorusunun yanıtı bu akşam yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü itibari ile merakla araştırılacağa benziyor.  Star TV ekranlarının sallantıda olan dizisi Gecenin Ucunda dizisine 3 yeni katakter dahil oluyor. Bunlardan biri Macide'nin Macide’nin eski arkadaşı Nejat iken bir diğeri de Nazlı karakteri olarak açıklandı. BU akşam ise Gecenin Ucunda yeni bölümde Ateş Öztekin isimli genç karakter diziye dahil olacak. Peki Gecenin Ucunda Ateş kimdir?  Umut Kaya oynadığı diziler hangileri?

Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin kimdir?

Gecenin Ucunda 15. yeni bölümde Ateş Öztekin isimli karakter dahil olacak iken, dizide Ateş Öztekin karakterini ise genç oyuncu Umut Kaya canlandıracaktır. 

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin kimdir?

Özge Özder'in canlandırdığı Sara karakterinin oğlu olarak karşımıza çıkan Ateş Öztekin uzunca bir zamandır kayıptır.  Yetiştirme yurdunda büyüyen Ateş, büyüklerin başına çoraplar örecek olup, sorunlu bir ergen olarak tanınacaktır. 

Gecenin Ucunda Ateş gerçekte kim?

Bu akşam Gecenin Ucunda dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Ateş karakterine hayat veren oyuncu Umut Kaya olmakta iken, en son Darmaduman Görkem'i olarak karşımızdaydı. 

2018 yılında dünya eskrim şampiyonu olan Umut Kaya, Darmaduman dizisinde canlandırdığı Görkem karakteri ile tanınmış ve kariyerine giriş yapmıştır. 

Gecenin Ucunda Ateş karakteri oyuncunun ikinci oyunculuk performansını sergilediği yapım olarak karşımıza çıkarken, dizinin ana karakterlerinden biri olmaya hazırlanmaktadır. 

Umut Kaya Instagram hesabı merak edilmekte. Öyle ki yaklaşık 13 bin takipçisi bulunan Umut Kaya @umutkaya kullanıcı adı Instagram da yer almaktadır