Çukur dizisinde Timsah Celil rolünde oynayan eski adıyla Ahmet Melih Yılmaz, şimdi adıyla Meli Bendeli, cinsiyetini değiştirmişti. 

Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı Demet Özdemir Oğuzhan Koç'la Ayrılık İddialarını Yanıtladı

Yeni hayatına dair özel detaylar paylaşan Bendeli, Selim Akar'ın Youtube kanalındaki programa katıldı. Katıldığı programda da cinsiyet değiştirme sürecine dair detayları aktardı. 

melibendeli

Her Ay 1500 TL Hormon Masrafı 

Değişim sürecinin oldukça masraflı olduğunu aktaran Bendeli, 'Bu işler masraf işleridir, aylık benim 1500 TL hormon masrafım var. Zamanı, koşulları bekledim beklerken de 30 yaşına geldim' dedi. 

melibendelii

Parası Olsa Tayland'a Gidecek 

Henüz bir kadın kimliği olmadığını söyleyen Bendeli, maddi durumu olduğunda, Tayland'da cinsiyet değiştirme ameliyatına girmek istediğini söyledi:

Benim resmiyette henüz kadın kimliğim yok, yurt dışında okey ama Türkiye’de kurullara girmem gerekiyor. Ben travestiliğin karanlığında kaybolmak, gece gelen adamlara sevgili olmak istemiyorum. Eğer mümkün olsa param olsa Tayland’a gidip bu işi halledip gelirdim. Burası çok yorucu. Durumlarım olsaydı bu işi yarımda bırakmazdım, travestilikten yoruldum.