Çöp Adam 7. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Kuruluş Osman'a rakip olabilecek tek dizi olarak gösterilen ancak başlaması sonrasında konusu saçma bulunan Çöp Adam dizisi; 7. bölümünde de hakkında konuşturacağa benziyor. Peri'nin gün geçtikçe Tamer'e bağlanması, onsuz duramaması Peri'nin psikolojik rahatsızlığı olduğu iddialarını da ortaya çıkarıyor. Peki Çöp Adam Peri'nin hastalığı ne?

Çöp Adam dizisinde Gerçek hayat hikayesi ibaresi, dizinin her bölümünde karşımıza çıkarken, Çöp Adam gerçek hayat hikayesi ne? Çöp Adam gerçek hayat hikayesi nasıl bitiyor diye de merakla soruluyor. 

Her bölümü ile ağızları açık bırakan Çöp Adam dizisi, ilk Elçin Sangu ile Engin Altan Düzyatan'ın birbirine uyumu ile gündeme çıkmış ve izleyici aralarındaki yaş farkından mütevellit ''yakışmamışlar yorumunu'' yapmıştı. 

Çöp Adam dizisi ile alakalı konusunun başlaması ile birlikte, ilk bölümde yaşanan küvetteki ölüm sahnesi izleyicinin midesini bulandırmış ve OGM Pictures farkı ile yorumlanmıştı. Çöp Adam dizisi konusu aslında çok hızlı ilerliyor. Öyle ki bu kadar başarılı oyuncu, böyle basit konusu olan bir dizi de nasıl buluştu sorusunun da yanıtı izleyici tarafından araştırılıyor. 

Çöp Adam 7. bölüm yaşanacaklar, herkesi şok edeceğe benzerken, izleyici final geliyor demekten kendini alamıyor.  Peri'nin ilk bölüm de kaçırılması, mahzene atılması konusunun işlendiği Çöp Adam 2. bölüm de, Peri'nin kaçmaya çalıştığı, 3. bölümünde gezmeye gittikleri konusu dikkat çekerken, hemen akabinde 4. bölümde başlayan aşk herkesi şok ediyor.

Öyle ki Çöp Adam son bölümde Tamer'in karısını artık istememesi ve Peri hayali ile karısının yanına yanaşması da izleyicinin tepkisini topladı.

Çöp Adam 7. bölüm itibari ile Peri'nin tam bir ruh hastası olduğu gerçeği ile karşılaşacaksınız. Çöp Adam 7. bölüm de Peri hasta mı sorusu merakla araştırılacak iken Çöp Adam Peri'nin hastalığı detayları haberimizde yer alıyor

Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Çöp Adam kimin hikayesi

Çöp Adam dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanmış bir dizi olup, gerçek hayat hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Budayıcıoğlu'na tedavi olmak amacıyla gelen hasta bireyin kim olduğu ise merak ediliyor. İddialara göre Çöp Adam dizisi Masumlar Apartmanı'nın devamı niteliğinde olup, Masumlar Apartmanı Han ile Tamer'in aynı hasta birey olduğu iddia ediliyor. 

Çöp Adam Gerçek hikayesinde kim tedavi oluyor?

Çöp Adam dizisi uyarlama olarak karşımıza çıkarken, kimin hikayesi olduğu muamması devam ediyor. Tedavi olmaya ilk kimin gittiği de soruluyor. Budayıcıoğlu'nun verdiği spoilerda ilk Peri'nin tedavi olmaya gittiği ve ardından da Tamer'in gittiği iddiaları doğrulanırken, işte hal bu iken Peri'nin hastalığı araştırılıyor

İşte Çöp Adam Peri'nin hastalığı

Çöp Adam 7. bölüm de Peri'nin yaşadığı buhran daha çok ortaya çıkacak olup, Çöp Adam Peri'nin hastalığı daha bir merakla araştırılacağa benziyor. 

Kendisini kaçıran ve kendisine kötü davranan Tamer gibi birisine ilgi duyuyor olmasının çok konuşulduğu Çöp Adam dizisi Peri'nin hastalığı Stockholm Sendromu olarak karşımıza çıkıyor

Stockholm Sendromu nedir?

Kaçırılan kişinin kendisini kaçıran kişiye karşı bir ilgi duyması olarak bilinmektedir. Bu ilgi aslında kaçırılan kişinin, bu korkunç olaya vermiş olduğu psikolojik bir yanıt olarak bilinmektedir.  Rehine, bir süre sonra kendisini kaçıran kişiden korkmamaya, hatta ona sempati duymaya başlar. 

İşte Peri'nin durumu tam da bu iken, Tamer'in yanından gitmek istememesi, bir tek ona güvenmesi aslında bu sendromu yaşıyor dedirtiyor