Çöp Adam dizisi 12. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Kasım ayında ekranlarda ilk yayınlandığı günden itibaren reytinglerde bir türlü üst sıralara yerleşemeyen, Kuruluş Osman'a rakip olacak dense de rekabete giremeyen, başrollerinin tanındık ve başarılı yüzler olmasının da bu durumu sağlayamadığı Çöp Adam dizisinde yaprak dökümü yavaş yavaş başladı. Çöp Adam dizisinin başarılı 2 senaristi Su Ersöz ve Melek Gençoğlu veda etti. Çöp Adam yeni senarist Deniz Madanoğlu oldu. 

İki hastalıklı bireyin bir araya gelmesi sonrasında yaşanan travmaların anlatıldığı Çöp Adam 12. bölüm de Peri ve Tamer aşkı bitmiş sanırken, bu sefer hiç bitmeyecek şekilde başlayacağına tanıklık edeceğiz. Çöp Adam dizisi yeni bölümde yaşanacaklar sonrasında Çöp Adam gerçek hikayesine ulaşacağız. 

Çöp Adam dizisi ters köşelerle dolu olarak yayın hayatına devam etse de dizide Gülseren Budayıcıoğlu'na tedavi olmaya giden bireyin de Tamer olduğu da ters köşe olarak karşımıza çıkacak ve Peri'nin esas hastalıklı birey olduğunu görenler şok olacak.

Öyle ki kaçırıldıktan sonra bir an olsun Tamer'siz yaşayamayan Peri, bölüm bölüm izleyiciyi sinir edecek hal ve davranışlar sergilemekte. Adeta celladına hayran olma hastalığına kapılan Çöp Adam Peri, Tamer'siz hayatta kalamayacağına inanmaktadır. 

Yaprak dökümü yaşanıyor

Henüz geçtiğimiz bölümlerde Çöp Adam yönetmeni Yağız Alp Akaydın'ın ayrılığı sonrasında Çağrı Vila Lostuvalı gelmişken, şimdi de senaristlerin ayrılığı dizinin yönetiminde yaşanan krizi aslında gözler önüne seriyor. 

Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi

Yeni can gelecek

Çöp Adam bu akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacakken, Çöp Adam' dizisinin kadrosuna usta bir oyuncu dahil oluyor. usta oyuncu Tilbe Saran bu akşam Çöp Adam oyuncu kadrosundaki yerini alacak. Usta oyuncunun hangi karakterle diziye dahil olacağı ise merak konusu oldu. 

Terapist olacak

Çöp Adam dizisinde hastalıklı iki bireyin zaten ilginç şekilde başlayan aşkı, saplantılı hale gelmiş hem Peri hem de Tamer bu saplantı ile yollarına devam etmekteydi. Ancak Peri, çevresindeki insanlara zarar verecek hale gelmiş bulunuyor. 

Etrafındakiler olduğu gibi Tamer'de Peri'nin halinden hiç memnun olmaması sebebiyle, onu terapiste götürüyor. Ancak Peri bunu kabul etmiyor ve yerine Tamer tedavi olmak amacıyla terapistin yanına gidiyor.

Dizinin seyri değişecek

İstanbullu Gelin dizisinde de Tilbe Saran terapist karakteri ile dizinin adeta gidişatını değiştirmişti. Şimdi de Çöp Adam dizisi için hem yeni senarist hem yeni yönetmen hem de yeni oyuncu ile adeta küllerinde doğacak yorumları yapılıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu geliyor

Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen gibi oyuncuların yer aldığı Çöp Adam dizisinde Tilbe Saran gerçek hikayedeki Gülseren Budayıcıoğlu'nu canlandıracak.