Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Çöp Adam bu akşam 13. bölümü ile ekranlarda olacak. Uzun süre ekranlarda olmayan tam da heyecanlı yerde bitmişken, geçtiğimiz hafta yok artık dedirten bir bölüm ile bizlerle olan Çöp Adam dizisi bu akşam inanılmaz ayrılıklara mahal verecek.

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl

Peri ile Tamer'in travmalı aşkı tam sürat devam ederken, Berrin'in olaylı ayrılığı bu akşam hafızalara kazınacak. Çöp Adam dizisi aşk üçgeni adeta Bermuda Şeytan Üçgeni 'ne dönmüşken Tamer, Peri ve Berrin arasındaki mücadele de devam edecek. 

Özellikle de hikayesinin en baştan beri çok eleştirildiği ancak bu eleştiriler ile gündemde kalmayı başaran Çöp Adam dizisi Berrin'in ayrılığı ile sarsılacak. 

Tamer'in doğum günü akşamında yaşanan Peri'nin odada kilitli kalması, herkes tarafından 'Berrin'de kötü oluıyor' yorumlarını yaptırmıştı.  Peri ve Tamer aşkının bitmesi Tamer'in Peri'den korkmaya başlaması ve tedavi olmayı kabul etmesi sonrasında diziye dahil olacak olan terapistin Gülseren Budayıcıoğlu karakterini canlandıracağı iddia edilmişti. 

Çöp Adam dizisi ters köşelerle dolu olarak yayın hayatına devam etse de dizide Gülseren Budayıcıoğlu'na tedavi olmaya giden bireyin de Tamer olduğu da ters köşe olarak karşımıza çıkacak ve Peri'nin esas hastalıklı birey olduğunu görenler şok olacak. Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen gibi oyuncuların yer aldığı Çöp Adam dizisinde Tilbe Saran gerçek hikayedeki Gülseren Budayıcıoğlu'nu canlandıracak.   

Şaşırtan ayrılık kararı şok edecek

Çöp Adam dizisinde peri ile Tamer'in inanılmaz aşkı zaman zaman tüm tepkileri üzerinde topluyor. Arada kalan isim Berrin olurken, son yaptığı hareket ile aşkını dönülmez yola itiyor. çöp Adam Tamer tam da Berrin'e dönmek üzere hareket edip, tedavi olmayı kabul etmişken yaşanan o sahne sonrasında ilişkileri tamamen bitiyor. 

Hastalığının adı Peri

Tedavi olduktan sonra Peri hastalığına kapıldığını söyleyen ve Berrin'e kapılarını açan Tamer, Çöp Adam 13. bölüm de şok olacak. 

Uzun zamandır beklenen ayrılık yaşanacak

Bu akşam Çöp Adam 13. bölümünde Meryem ve Berrin, Tamer tarafından kovulacak ve uzun zamandır beklenen ayrılık kararı böylece gerçekleşmiş olacak