Çöp Adam 8. bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Çöp Adam hangi kitaptan uyarlama? Çöp Adam Gerçek hikayesi ne? Çöp Adam Gülseren Budayıcıoğlu'nun hangi kitabı gibi detaylar araştırılıyor. Çöp Adam dizisinde esas psikopatın Tamer olarak gösterilmesi dizinin en büyük ters köşesi olarak karşımıza çıkarken, gerçeği öğrendiğiniz de ağızlarınız açık kalacak. Çöp Adam Peri'si takıntılı bir şekilde Tamer'in yanından ayrılmak istemezken sürekli temas halinde ve onun yanında olmak istemektedir.

İşte Çöp Adam dizisinin sosyal medya çok konuşulmasının sebebi Peri'nin hastalığı olurken, özellikle de Çöp Adam son bölümde en merak edilen konu bu olmuştur. Diğer bir taraftan da Çöp Adam kimin hikayesi sorunun yanıtı ile birlikte Çöp Adam Gülseren Budayıcıoğlu'nun hangi kitabında var sorusu da gündemdeki yerini koruyor. 

Çöp Adam kimin hikâyesi 

Çarşamba akşamlarının dizisi olarak başlayan ilk başlayacağı hafta ertelenen ve Kuruluş Osman dizisi ile daha iyi rekabete gireceği konusunda detaylı çalışmalarını tamamlayan Çöp Adam dizisi ilk bölümü ile heyecanı yaşatsa da reytinglerde üst sıralara çıkmayı başaramadı. Çöp Adam dizisi konusu saçma yorumları sosyal medya da yapılsa da! 'isimden kaybediyor' şeklinde yorum yapanlarda mevcut.

Öyle ki Çöp Adam dizisi psikopatlığın adeta içine işlediği Tamer'in mi yoksa yapışık metres yorumları yapılan Peri'nin mi hikayesi olduğunu öğrenince şok geçireceğinizi tahmin ediyoruz. Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu'nun uyarlama dizileri son zamanlarda ortağı olduğu OGM Pictures imzası ile çok izlenirken, her bölümde karşımıza çıkan 'gerçek hayat hikayesidir' ibaresi ile Çöp Adam gerçek hayat hikayesi kimin? Çöp Adam Peri hasta mı? Çöp Adam Peri'nin hikayesi mi? sorularını da beraberinde getiriyor. 

Ters köşeleri sevdiren senarist ve yazarlardan oluşan Çöp Adam dizisi ile alakalı ortalıklarda dolaşan 2 söylem bulunuyor. 

Çöp Adam gerçek hikayesi hakkında 2 detay

Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayesinden uyarlama olarak OGM Pictures aracılığı dizileştirdiği Çöp Adam dizisi kikim hikayesi sorusunun yanıtına Çöp Adam Peri'nin hastalığı ne? sorusu ile yanıt verilebiliyor.

Öyle ki Çöp Adam dizisi Peri karakteri kendisini kaçıran Tamer'e yakın olmak istemesi izleyiciyi çileden çıkartan sahnelere boğarken, herkes Peri'yi Metres olarak yorumluyor. Oysa ki Çöp Adam Peri'nin hastalığı ne sorusunun cevabı aslında dizinin ana konusunu oluşturmakta iken travmalar ile büyüyen Tamer'in gerçek hayat hikâyesi değil de Peri'nin hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Yani Çöp Adam dizisi gerçek hikayesi, GÜlseren Budayıcıoğlu'na tedavi olmak için gelen bir kadının hikâyesi olarak yorumlanıyor. 

Öyle ki Çöp Adam 7. bölümünde Peri'nin iyice çıldırmış halleri bu gerçeği de yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlamıştı.

Çöp Adam 8. bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanırken, Çöp Adam gerçek hikayesi ile alakalı ortaya başka bir iddia da atılıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlandığı bilinen Çöp Adam dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun hang kitabından uyarlama sorusunun da yanıtı araştırılıyor. Ancak Çöp Adam Masumla Apartmanı gibi çok tutacağına inandığı hikayeleri Gülseren Budayıcıoğlu'nun ciltleştirmediği iddia ediliyor. Yani çöp Adam dizisi gerçek hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarında yer almıyor. Çöp Adam Tamer'in gerçek hayatı olsa da aslında kitabın sayfaları bir tek Gülseren Budayıcıoğlu'nda saklı olduğuna inanılıyor.

Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Öte yandan Masumlar Apartmanı Han'ı ile Tamer'in aynı kişi oldukları söylentileri de mevcut. Madalyonun İçi romanından uyarlandığı bilinen Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterinin sonradan eklendiği ve romanda geçmediği bilgisi iddia ediliyor.