Çöp Adam 9. bölüm öncesinde şok gerçekler ortaya çıkıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminde aktarılan Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrollerinde yer aldığı Çöp Adam dizisi hikayesi çok hızlı ilerliyor. Gerçek hayat hikayesi olarak başlayan Çöp Adam dizisi kimin hikayesi sorusu defalarca kere sorulmuş ancak yanıtına ulaşılamamıştı. Sonrasında Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabı ifşa olmuş ve Çöp Adam finali nasıl bitecek soruları izleyici tarafından sorulmuştu. Peki Çöp adam kimin hikayesi? Çöp Adam nasıl bitecek? Çöp Adam gerçek hikayesi herkesi şok edecekken işte Çöp Adam finali...

Gülseren Budayıcıoğlu'na gelen bir psikolojik hastasının hikayesi olduğu ortaya çıkan Çöp Adam dizisi için kimin hikayesini anlatıyor sorusu ile birlikte Çöp Adam finalinin ifşa olduğu iddia ediliyor. 

Böyle bir gerçek hayat mümkün mü?

Gerçek hayat hikayesinden uyarlama olduğu iddia edilen ancak böyle bir psikopatlık nerede var? sorusunu sordurtan Çöp Adam dizisi hikayesi öyle hızlı ilerliyor ki... Peri ile Tamer'in takıntılı aşkının anlatıldığı dizinin ilk bölümünde kaçırılma sahnesi herkesi çıldırtmıştı. 2. bölümünde aşk başlayan dizi de Tamer'e herkes cephe almış ve evliyken böyle bir aşka yelken açması tepki ile karşılanmıştı. Çöp Adam dizisi 3. bölümde yaşanan ilişki ve sonraki hafta eşinden ayrılık kararı derken ''9 bölümde evlilik olacak bu ne hız yorumlarına'' maruz kaldı.

Gülseren Budayıcıoğlu dizinini ilk başlaması ile birlikte ''Çöp Adam gerçek hayattan uyarlanmıştır ve tedavi görmeye gelen bir hastanın hayatıdır'' açıklaması sonrasında izleyici Çöp Adam kimin hikayesi sorusunu sorarken, hikâyenin sonu da belli olduğu için Çöp Adam finali nasıl olacaktır sorularını yineliyor. 

Peki Çöp Adam kimin gerçek hikayesi?

Çöp Adam finali nasıl bitecek?  Çöp Adam dizisinin gerçek hikayesi ile ilgili çeşitli iddialar var.  Çöp Adam dizisi gerçek hikayesi ile alakalı ilk ortaya atılan iddia Çöp Adam dizisinde Tamer karakterinin hayal dünyasında yaşanması olarak karşımıza çıkıyor. Yani Çöp Adam Tamer kendisine hayali bir evlilik kurmuş olduğu iddia ediliyor.  Çocukluğunda yaşadığı tüm travmaların gerçek olduğu iddialarının yanı sıra sonrasında yaşadığı evliliği ve tabi kki de Peri'nin hikayesinin kurmaca olduğu söyleniyor. Çöp Adam finalinde ise Tamer'in yalnız kalacağı öngörülürken, temel kendi dünyasında bir oyun kurduğu da ortaya çıkacak deniliyor. Öyle ki Berrin de Peri de Tamer'in hayalinin ürünü olduğu söyleniyor. 

Peri ismi her şeyi ele veriyor

Çöp Adam Peri Tamer kaçırıldı kaçıralı takıntılı bir hale gelmişti. Özellikle de Çöp Adam 7. bölümü akabinde herkes Çöp Adam Peri'nin hastalığını araştırmıştı. Kendisini kaçıran bireye tutkunluk hastalığı olarak bilinen psikolojik travma geçiren Çöp Adam Peri kendisini Tamer 'siz duramıyor olarak hissederken, eşi ile ailesi ile herkesi karşısına alması da aslında gurursuzluğun parçası olarak tepki görüyor. 

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Peri isminin bile hayali bir kahraman olma ihtimalinin konuşulduğu Çöp Adam dizisi gerçek hikayesi Tamer'in hayal dünyası olarak çıkarken, tek gerçek kardeşi olduğu iddia ediliyor. Çünkü anne ve babasının küçüklük travması olması sebebiyle gerçek hayatta olsa yanına yaklaşmayacağı ancak kardeşi ile birlikte bir ömür geçirdiği de söyleniyor. 

Peri tedaviye gitti deniliyordu

Gerçek hayat hikayesi olduğu ortaya çıkan Çöp Adam dizisi ile alakalı Peri'nin hayat hikayesi söylentileri de mevcut. Kaçırılması sonrasında tedaviye giden Peri'nin hayatı olma ihtimalinin olduğu Çöp Adam dizisinde Tamer'in kız kardeşi sayesinde tedaviye gittiği de ön görülüyor.