Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı sorusunun belirsizliğinin ortadan kalkması sonrasında Çöp Adam 6. Bölümü ekranlarda oldu. Çocukluğu psikolojik savaşlarla geçmiş Tamer'in hikayesinin anlatıldığı Çöp Adam dizisi 6. Bölümü ile birlikte sevilen dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merak ediliyor. Peri'nin kendisini kaçıran adama âşık olmasının ezikliğinin her bölümde hissedildiği Çöp Adam dizisi yeni bölüm fragmanı izleyiciyi merakta bıraktı. Peki Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çöp Adam dizisinin hemen bitmesi ile birlikte yayınlanması beklenen Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı detayında yeni bölüm yaşanacakları ele alacağız.  Öyle ki Seko ile Tamer'in arkadaşlıklarının bitme noktasına geldiği Çöp Adam 6. Bölümünde Peri ile alakalı hiçbir giz ortada kalmadı.  Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı haberimizde 

Hayattan kopma noktasında olan Peri, Tamer'den ışığı bulmakta iken, Tamer'in duygularına artık hâkim olamayacağı Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı herkesi aslında sinir edeceğe benziyor. Berrin ile evli olan Tamer'in izleyici de bıraktığı hisse aslında Çöp Adam 4. Bölümde şahit olmuştuk. Öyle ki Peri'yi düşünerek Berrin ile birlikte olan Tamer, herkesin midesini bulandırırken, bir dizi bir kadını bu kadar küçültür yorumları yapılmıştı. 

Berrin harekete geçti

Çöp Adam son bölümünde Berrin'in ablasının kardeşine verdiği sayesinde ortalık iyice karışacak ve Tamer Berrin'den bir o kadar daha uzaklaşırken, her seferinde soluğu Peri'nin yanında alacak. 

Berrin'e karşı suçluluk duygusu ile cebelleşen Tamer, karısının ablasına olan kini de bir o kadar artacak. Çöp Adam 7. bölüm fragmanında Berrin ile Tamer arasındaki bağların tamamen kopacağı iddia ediliyor.  

Tamer köşeye sıkıştı

Berrin ablası Ahu ile Tamer'in peşine takıldığı anların çok sıkacağa benzediği Çöp Adam 6. Bölümü sonrasında Çöp Adam 7. Bölüm fragmanında Ahu evden kovulacak. Keza kendisi kardeşi Berrin'in yanına, kocası ile ayrıldığı oyununu kurgulayarak gelmişti. 

Çöp Adam oyuncu ve karakterleri

Tamer Yılmaz (Engin Altan Düzyatan)
Peri (Elçin Sangu)
Berrin (Sedef Avcı)
Meryem (Elçin Afacan)
Aysel (Füsun Demirel)
Bülent (Salih Kalyon)
Seko (Ali Yoğurtçuoğlu)
Yavuz (Cankat Aydos)
Sarper (Ali Mert Yavuzcan)
(Hülya Şen)
(Büşra Çam)
Naz (Sevgi Temel)
(Şeyda Terzioğlu)
Damla (Gülizar Nisa Uray)
(Eylül Uğan)
(Sinan Albayrak)

Çöp Adam 7. bölüm fragmanı YouTube de yayınlandı mı?

Çöp Adam 7. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümü ile alakalı tüyolar mevcut. Çöp Adam 7. bölümünde Tamer Peri'den vazgeçmeyerek herkesi hayatından istemeden de olsa çıkarmaya başlayacak. Öyle Ki Seko'nun bu durum ile alakalı kimi seçeceği belirsiz iken, saf kalbi ile Berrin herkesi sinir edecek. Öyle ki aslında her şeyin farkında olan Çöp Adam Berrin, kocasının yanında olmaya devam edecek. Ahu'nun Çöp Adam 7. bölüm fragmanında Tamer ile karşı karşıya geleceği iddia ediliyor. 

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

Tamer'in iyice köşeye sıkıştığı, Berrin'e haksız ihanette bulunduğu bölüm olarak karşımıza çıkan Çöp Adam 11 OCak tarihli yeni bölümünde çektiği vicdan azabı ile birlikte Peri'den bile vazgeçme safhasına geleceği de ortaya çıkıyor.