Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk

Çöp Adam bugün var mı? Gerçek hayattan uyarlama dizi olarak, değişik sahneleri ile hafızalara kazınan Çöp Adam 6 Ocak yeni bölüm var mı sorusu soruluyor. Kuruluş Osman'a rakip olarak başlayan ve 6. yeni bölümü ile yayınlanmaya hazırlanan Çöp Adam 6. bölüm ne zaman? Peki 4 OCak 2023 Çarşamba Çöp Adam yeni bölüm var mı? 4 Ocak tv yayın akışında hangi diziler var? 

İlk bölümü ile aslında 'bu kadar saçmalık nasıl olur' dedirten Çöp Adam 4 Ocak akşamı için izleyici arama odağı olarak Çöp Adam var mı sorusuna yönelmişken, Çöp Adam 4 Ocak Çarşamba yayınlanacak mı sorusunun yanıtı sizlerle. 

OGM Pictures'in yapımcılığında çekilen Çöp Adam dizisi ile alakalı izleyicinin gözü kulağı 4 Ocak TV yayın akışına çevrilmişken, sevindirici haberin gelmesi izleyiciyi mutlu etti. Her senenin malum konusu yeni yıl haftası dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı olurken, bu sene kapışma biraz fazla. Öyle ki bu sezon geçtiğimiz sezonlara nazaran daha fazla dizi başladı. Kimileri reytinglere yenilirken, kalanlar ise reytingleri silip süpürdü. Çöp Adam dizisinin de önümüzdeki bölümlerde reytinglerde artması bekleniyor.  

Çöp Adam 4 Ocak var mı?

İşte bu reyting savaşında diziler rekabete yenilmemek adına yeni bölümleri ile ekranlarda olurken, Çöp Adam dizisi de bu akşam aynı saatinde STAR TV ekranlarında olacak. 

İlk başlama tarihi belirlenmesi sonrasında bir hafta yayın saatinin uzatıldığı Çöp Adam dizisi, Kuruluş Osman karşısında negatif eğilim seyretmeye devam ediyor. Sosyal medya da izleyici Engin Altan Düzyatan'a bu rol hiç yakışmamış derken, Elçin Sangu ile de uyumlarından hiç hoşnut değil. 

Star TV 4 Ocak yayın akışı güncellendi

Geçtiğimiz haftalarda yeni bölümünün yayınlanmayacağı söylenen Çöp Adam dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacakken, Star TV yayın akışı detaylarında da aynı saatinde yer alıyor. 

4 Ocak Star Tv Yayın akışı

STAR TV 4 Ocak 2023 Çarşamba Yayın Akışı

07:00 Yalı Çapkını
09:00 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi
10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Çöp Adam