Son dönemlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, çektiği videolarla ilgi çekmeye devam ediyor. 

cilgindondurmaci

Müşterisini Kolundan Tuttuğu Gibi Götürdü! 

Dükkanına gelen müşterilerle 'Kalbimsin' isimli şarkıda dans eden Dinç, bu sefer sınırı aştı. Müşterisinin kalça dansına dayanamayan Dinç, kadını dört gözle izledi. 'Şaka maksatlı' olarak da kadını kolundan tuttuğu gibi dükkanın arka tarafına götürdü!

Eşi Sinirden Küplere Bindi! 

cilgindondurma

Tiktok hesabı üzerinden videoyu yayımlayan Çılgın Dondurmacı'nın eşi ise durum karşısında küplere bindi. Ortalığın karışması üzerine Dinç'ten herhangi bir açıklama yapmadı.

Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı 13 Şubat'a Kadar Tatilin Uzatıldığını Duyurdu Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı 13 Şubat'a Kadar Tatilin Uzatıldığını Duyurdu

Çılgın Dondurmacı Nerede Satış Yapıyor?

Geçtiğimiz günlerde Arap bir müşterisiyle dans ettiği ve müşterinin kocasının da dans ettikleri video yüzünden Dinç'i vurduğu iddialarını yalanlayan Çılgın Dondurmacı, Antalya'da yaşıyor. Dondurma dükkanı ise Antalya'nın Lara ilçesinde, Akkapark AVM önünde bulunuyor.