Rapçi Gazapizm, 16 Mart 2023'te Volkswagen Arena'da bir kez daha sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl da turnesi yapılan ve çok beğenilen Gazapizm Senfoni konseri, İstanbul'da bu yıl da yapılacak. Konserden elde edilen tüm gelirler ise deprem bölgesindeki çalışmalar için kullanılacak. 

ceza-2

1-15 Şubat 2023 İstanbul Konserleri! 14 Şubat'ta Hangi Konserler Var? 1-15 Şubat 2023 İstanbul Konserleri! 14 Şubat'ta Hangi Konserler Var?

150 kişilik dev bir orkestrayla konser verecek olan Gazapizm, sahnesine Ceza, Göksel ve Haluk Levent'i de konuk edecek. Konserde elde edilen tüm bilet gelirleri de 'Köy Okulları Değişim Ağı'na (KODA) bağışlanacak. 

Gazapizm konserine desteğini açıklayan Göksel, 15 Mart'ta depremzedeler için sahnede olacağını söyledi ve şunları ekledi: 

Büyük bir kederin ortağıyız. Şimdi ise hiçbir şeyi unutmadan hep birlikte ayağa kalkmaya çalışıyoruz. Müziğin iyileştirici gücünü kullanarak yardımı ve birlikteliği sürdürülebilir kılmak için 15 Mart Çarşamba akşamı Dada Salon Kabarett sahnesindeyiz. Konserimizin bilet gelirini depremin açtığı yaraları sarmak için paylaşıyoruz.

deryaulug

Öte yandan Derya Uluğ da 21 Mart'ta İzmir'de vereceği konserin gelirlerini 'Bir Kira Bir Yuva' kampanyasına bağışlayacak. 

21 Mart’ta İzmir’de çok özel bir konsere çıkıyoruz. Elde edilecek gelir İzmir Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla 'Bir Kira Bir Yuva' kampanyası ile konteyner kentlerde süren yaşamları iyileştirmek için kullanılacak. Gelmeseniz bile bir biletle destek olabilirsiniz. Elini taşın altına koyan herkese minnettarım.