Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı? Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı?

Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkat çekmeyi başaran komedi dizilerinden olan Cennet Mahallesi hemen her dönemde kendine seyirci bulmayı başarmıştı. Pek çok oyuncu oyunculuk kariyerine devam ederken bazı oyuncular piyasadan çekilmiştir. Cennet Mahallesi’nde Menekşe karakterini canlandıran kişi de son haliyle herkesi şaşırtmaya yetti. Her daim kilolu haliyle akıllara kazınmış olan ünlü oyuncu tepeden tırnağa değişmiş.

Bir zamanların önemli ve reyting rekorları kıran dizileri arasında yer alan Cennet Mahallesi dizisinde Menekşe karakterini canlandıran Şeyla Halis yıllar sonra göründü. Herkesi şaşkına çeviren Halis, kendisine hayran bırakmayı başardı. Daha önce akıllarda kaldığı gibi kilolu olan Şeyla Halis, yaşadığı değişimle herkesi kendine hayran bıraktı.

Menekşe’yi Pembe Bile Tanıyamaz!

Melek Baykal’ın Pembe karakterini canlandırdığı, Müjdat Gezen’in Yunus karakterini canlandırdığı, Alişan’ın Ferhat’ı, Çağla Şikel’in Sultan karakterini canlandırdığı Cennet Mahallesi hem oyuncu kadrosu hem de senaryosuyla döneme damgasını vurmayı başardı. Menekşe karakterinin Yunus’un kardeşini canlandırmasıyla karşımıza çıkan Şeyla Halis’in yıllar sonra yeni görünümü ortaya çıktı.

Cennet Mahallesi’nde Pembe’nin Oynak Menekşe adıyla tanıttığı Şeyla Halis herkesin aklına kilolu şekilde gelse de Halis’in kilo vermesi onu tepeden tırnağa değiştirdi. Fazla kilolarıyla başı dertte olan Şeyla Halis, verdiği kilolardan sonra gündeme damgasını vurdu.