Migros, indirimli kampanyaları ile ilgili düzenli olarak bilgi vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, ülke genelindeki marketlerinde farklı kategorideki ürünleri müşterilerle buluşturan Migros, 30 Aralık 2022 tarihinde başlayan ve 5 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek olan indirimleri geçtiğimiz günlerde duyurdu. Söz konusu indirim listesinde, Lipton yellow label çay dikkat çekiyor.

Migros İndirimli Çay Fiyatı

Migros tarafından yapılan açıklamaya göre, Liptron Yellow label çay 500 gram 34,90 TL fiyat etiketiyle raflarda yer alacak. 5 Ocak'a kadar devam edecek olan indirim kampanyası, Money Kart ve Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok

Migros İndirimli Ürünler

Migros'un yayınladığı indirim listesinde, çayın yanı sıra toz şeker, un ve domates salçası da yer alıyor. 5 Ocak'a kadar Irmak toz şeker 5 kg 107,90 TL, Sinangil Un 24,90 TL ve Tamek domates salçası 830 gram 34,90 TL'den satılacak. Bu fiyatlar da Money Kart ve Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Migros'un sosyal medya hesabından indirim hakkında yapılan açıklamada ''Undan çaya, peynirden çamaşır suyuna çeşitli ürünlerde indirimler 30 Aralık tarihinde Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!'' ifadeleri yer aldı.