İstanbul'un yaklaşık 4 bin kilometre uzağında olan Endülüs bölgesinin Granada'da kentinde, Sierra Nevada dağı eteklerinde yer alan Torvizcon köyü, Türkiye ve İspanya arasında kültürel ilişkilerin gelişmesinde önemli katkılarda bulunan ve Türk dizilerinde rol alarak başarılarla adlarından sıklıkla söz ettiren Cansu Dere ve Melis Sezen'e ödül verileceği duyuruldu.

İspanya'nın ulusal kültürel değerleri arasında bulunan Torvizcon köyünün yerel bayramı nedeniyle 2014'ten bu yana verilen "Altın Üzüm Bağı Ödülleri’nin bu yıl 8'incisi düzenlenecek.

Birden Fenalaştı

16

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un İlişkisinde Kara Bulutlar mı Dolanıyor? Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un İlişkisinde Kara Bulutlar mı Dolanıyor?

Başarılı oyuncu Cansu Dere’den hayranlarını üzecek haber geldi.

İspanya’da 8.si düzenlenecek olan “Altın Üzüm Bağı Ödülleri” ödül törenine katılmak için uçağa binen başarılı oyuncu uçuş esnasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz sene Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz adlı dizide beraber rol aldığı Melis Sezen ile İspanya’ya ödül almak için bavulunu hazırlayan başarılı oyuncu Cansu Dere, uçağın hareket etmesine dakikalar kala fenalaştı. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle İspanya seyahatini iptal etmek zorunda kaldı.

Rahatsızlığının Sebebi Gıda Zehirlenmesi

15

İspanya’da 8.si düzenlenecek olan “Altın Üzüm Bağı Ödülleri’ ödül törenine katılmak üzere yola çıkan başarılı oyuncu Cansu Dere’nin uçuş başlamadan dakikalar öncesinde fenalaşma sebebinin gıda zehirlenmesi olduğu belirtildi.

İspanya’da 8.si düzenlenecek olan “Altın Üzüm Bağı Ödülleri’ ödül töreninde Türk dizilerinin İspanya'daki başarısından dolayı Sadakatsiz adlı dizinin başarılı oyuncuları, Cansu Dere ve Melis Sezen'e ödül verileceği açıklanmıştı.

Cansu Dere ile Melis Sezen ödül törenine katılmak için havalimanında buluştu. Ancak ünlü oyuncu uçağa binmeye hazırlanırken birden fenalaştı. Ayakta duramayan oyuncu sağlık engeli nedeniyle uçuşunu iptal etmek zorunda kaldı. Cansu Dere'ye yapılan kontrolde gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Melis Sezen ise yarın düzenlenecek olan törene katılmak için İspanya'ya uçtu.

17

Ödül törenine katılmak için İspanya’ya uçan Melis Sezen, "Bu ödül, Türk dizilerinin başarısını ve yaptığımız işin dünyadaki değerini gösteriyor" açıklamalarında bulundu. "Bu ödül ile belki de Türkleri çok seven ve sıcak kanlı olan İspanyollar ile Türkleri, Akdeniz'in iki ucundaki İspanya ve Türkiye'yi daha da birleştirdik" diye ekledi