Camdaki Kız Türkan kimdir? sorusunun yanıtı bu akşam yayınlanacak olan Camdaki Kız yeni bölümünün en çok merak edileni olacak. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan ayrılık furyası sonrasında dizinin hikayesi değişiyor. Camdaki Kız Nalan'ın şoförü olarak karşımıza çıkan Hayri'nin eşi olarak köyden gelecek olan Türkan, dizinin akışını değiştirecek. Peki Camdaki Kız Türkan kimdir? Camdaki Kız Türkan kim oynuyor? Gerçekte kimdir? 

Feride'nin ölümü ile dizi severler geçtiğimiz hafta adeta şok olmuş, Feride'nin ölüm ilanını bile yayınlamıştı. Daha öncesinde de Hande Ataizi'nin canlandırdığı Cana karakterinin diziden ani ayrılığı sonrasında izleyici dizi final yapacak yorumlarını yaparken, diziye yeni isimler gelmeye başlaması ile de hikâyenin yön değiştiği ortaya çıktı. 

Perşembe akşamlarının reyting sever dizisi Camdaki Kız geçtiğimiz sezonlardaki performansının aksine pozitif bir ilerleyiş sergilerken, izleyici durumdan çok hoşnut.  Camdaki Kız 64. bölümünde Nalan ile yüzleşecek olan Hayri'nin eşi Türkan diziye dahil oluyor. Peki Camdaki Kız Türkan kimdir? 

Camdaki Kız Türkan kimdir?

Camdaki Kız Türkan, Hayri'nin köyde yaşayan karısıdır. Öyle ki köyden gelip tüm dengeleri değiştirecektir. Pılını pırtını toplayıp Hayri'nin yanına gelen Türkan, ayrılmamak adına Hayri ve Nalan'ın başına çoraplar örecektir. 

Camdaki Kız Türkan kim oynuyor?

1993 yılı doğumlu olan Hivda Zizan Alp, Camdaki Kız Türkan'ı olarak karşımıza çıkacaktır. 2017 senesinde Mehmet Günsur ile Serenay Sarıkaya'nın oynadığı Fi dizisinde adını duyuran Hivda Zizan Alp, 2014 senesinde Yeşil Deniz dizisi ile kariyeri başlamıştır. 

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Sefirin Kızı, Sana Söz gibi dizilerde de dikkat çeken karakterler olarak bizlerle olan Hivda Zizan Alp, bu akşam yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinin Türkan'ı olarak karşımıza çıkacaktır.

Hivda Zizan Alp Instagram hesabı

380 bini aşkın takipçisi bulunan Hivda Zizan Alp Instagram hesabında 74 gönderisi bulunmaktadır. Camdaki Kız Türkan karakteri ile daha tanınacak olan Hivda Zizan Alp'in hali ile takipçi sayısı da artacaktır