Camdaki Kız Nalan hamile mi sorusu merakla araştırılıyor. Camdaki Kız son bölümde yaşanan gelişmeler sonrasında izleyici dizi nereye gidiyor derken, devreye RTÜK'ün girmesi sonrasında geri viteslerinde başlayacağı iddia ediliyor. Toplum ahlakına aykırı bir gidişat sergilediği gerekçesi ile Camdaki Kız dizisine RTÜK tarafından verilen ihtar, dizinini kemik izleyicisini üzmüş gibi duruyor. Camdaki Kız son bölümde izleyicinin aklında bir soru işareti beliriyor ve Camdaki Kız Nalan'ın hamile olduğu iddiaları ile sosyal medya şu sıralar çalkalanıyor. Peki Camdaki Kız Nalan hamile mi? Çocuk Hayri'den mi? İşte detaylar...

Camdaki Kız 66. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izleyicinin kafasında soru işaretleri belirleniyor. Bu hafta perşembe günü yayınlanacak dizinin yeni bölümü ile alakalı sosyal medya şu sıralar çalkalanıyor. Nalan'ın Hayri ile ilişki yaşayıp sonrasında midesinin bulandığı anlar izleyiciyi şok ediyor. 

OGM Pictures imzası ile gerçek hayattan uyarlama olarak karşımıza çıkan Camdaki Kız dizisi yeni bölümü özeti yayınlandı. Perşembe akşamı heyecanın en zirve noktasının yaşanacağı iddia edilen Camdaki Kız dizisinde Nalan hamile mi sorusu yanıtını arayacak. 

Nalan'ın masumluğu nerede?

Feride'nin ölmesi akabinde adeta küllerinden doğan Sedat ve Hayri umarsızca hareketlerine bölüm bölüm yenisini ekliyor. Zaten özellikle de son bölümlerinde şikayetlere doymayan dizi de Nalan'ın eski masumluğu kalmadı yorumları yapılıyor.

Dizi finale gidebilir

İzleyici Camdaki Kız son bölümünde Nalan'ın Hayri ile olan ilişkisini hiç de hoş karşılamadı. Öyle ki Camdaki Kız Nalan'ın hamile olması durumunda diziyi izlemekten bile vazgeçenlerin olacağı konuşuluyor. 

O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek! O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek!

Camdaki Kız yeni bölümde başla çok konuşulacak olan bir konu ise Muzo olacakken, Koroğlu ailesi adına Hayri'nin yanına gidecek. 

Sedat yaşattığını yaşıyor

Camdaki Kız Sedat adeta yaşattığını yaşıyor dedirten Nalan'ın Hayri ile ilişkisini öğrenmesi sonrasında Nalan'ın Sedat'tan mı yoksa Hayri'den mi hamile kaldığı bölümün en çok merak edileni olacak