Camdaki Kız 3. sezonunda tüm eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Nalan'ın evli bir adamla olan ilişkisi, yetiştirilme tarzına ne kadar aykırı yorumlarını yaptırırken, diğer taraftan da ensest ilişki kurbanı bir evlat olması da dizinin saçmalamaya başladığının işareti olarak yorumlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Camdaki Kız Nalan'ın babası diziye gelmiş ve hemen bir bölüm sonrasında da Feride'nin ayrılığı onaylanmıştı. Ayrılık sonrasında dizinin hikayesi tamamen değişmiş ve Nalan'ın hayatı ile alakalı daha detaylı bir geçmiş gün yüzüne çıkmaya başlamıştı.

3. sezonu ile ekranlarda olan Camdaki Kız dizisi senaryosunun yavaş ilerlemesi ile eleştirilirken, dizinin uzadıkça tadının kaçtığı da aşikâr ortada yorumları yapılıyor. Yapımcılar dizinin bu sezon sonunda final yapacağı konusunda kararı vermiş gibi dururken, izleyicinin nabzına göre Camdaki Kız 4. sezon onayı çıkacağı söyleniyor. 

Uyarlaması olduğu romanı ilk bölümden değiştirmişler

Dizinin başladığı 3 sezon öncesinde dizinin uyarlandığı romanını okuyan izleyici aslında konusunun ilk bölüm itibari ile değiştirildiğini de biliyor. Öyle ki roman Nalan ve Hayri aşkı üzerine kurulu olarak başlarken, Camdaki Kız dizisinde ise bu durum sondan başlamalı olarak nitelendiriliyor. 

Dizinin uzatılması adına böyle senaryolar oluşturulduğu açıklanırken, senaristlerin Sedat ve Cana üzerinde de çok uzun süre drama yaptıkları gerekçesiyle Hayri ile Nalan aşkına anca yer açıldı deniliyor. 

Feride soru işaretlerini bıraktı da gitti

Camdaki Kız Feride'nin ölmesi sonrasında Nalan tüm gerçekleri öğreniyor. Ensest ilişki kurbanı olan Nalan, annesi Feride aslında anneannesi çıkıyor. Aslında romanda Feride'nin Adil'in ölmesinin hemen sonrasında öleceği gerçeği mevcut iken Feride'nin çok sevilen bir karakter olması sebebiyle bu kadar senaryosunun uzatıldığı da biliniyor. 

Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek

Gerçek anne ve baba ortaya çıkacak

Feride'ni ölmesi akabinde Nalan gerçek anne ve babası hakkında bilgi sahibi olmaya başlıyor.  Nalan'ın annesi dayısının tecavüzüne uğruyor ve devamında Nalan doğuyor Nalan'ın annesi Sema ise doğum sırasında hayatını kaybediyor.

Gerçek hayattan uyarlama olduğu açıklanan Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın annesi Sema'nın çocuk denilecek yaşta hamile kaldığı da iddia ediliyor. Yani Nalan'ın gerçek babası esasında anneannesinin kardeşi olarak açıklanıyor. 

Babam tecavüzcü gibi durmuyor

Camdaki Kız dizisi ile alakalı geçtiğimiz dönemde spoiler veren Gülseren Budayıcıoğlu Nalan ile bir seansında babasına değindiklerini açıklıyor. Öyle ki Nalan'ın babasına kini olmadığı hatta resmine bakınca nasıl böyle bir şey yaptığına inanamadığını söylediğini açıklayan Budayıcıoğlu, Nalan'ın ilerleyen bölümlerde iyice boşluğa düşeceğini de açıkladı.