Camdaki Kız 66. yeni bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Nalan'ın gözden düştüğü, herkes gibi sıradan bir birey olduğu yorumlarının çok yapıldığı Camdaki Kız yeni bölümü ile alakalı gelişmeler mevcut. Camdaki Kız son bölümlerde HAyri ve Sedat kapışmasının diziyi bitirdiği ve dizinin adeta bu ikili arasındaki savaşı ile geçtiği gerçeği, izleyiciyi sıkmaya başladı. Bunun farkında olan bir de RTÜK'ten aldığı uyarıyı dinleyen senarist dizinin hikayesinde yavaş yavaş değişikliklere başlamışken, Camdaki Kız yeni bölümlerinde diziye Nalan'ın kardeşinin dahil olabileceği söyleniyor. 

Camdaki Kız 66. bölüm fragmanında karşımıza çıkan detaylarda Nalan'ın midesinin bulanması dikkat çekerken, izleyici Nalan hamile mi? Nalan Hayri'den mi hamile sorularını soracağa benziyor. Öyle ki sevgilisi ile birlikte olan Nalan, izleyicinin gözünde de sıradan biri gibi duruyor. 

Yargı Dizisinde Yer Yerinden Oynayacak! Bir Hışımla Çıkmıştı Yargı Dizisinde Yer Yerinden Oynayacak! Bir Hışımla Çıkmıştı

Camdaki Kız dizisi ile alakalı her şeyin tadında bırakması gerekliliği konusunda yorumlar mevcut.  Ancak senaristler Feride'nin ayrılığı sonrasında dizinin hikayesini değiştirmeye niyetli gibi duruyor. Camdaki Kız yeni bölümü merakla beklenirken, sosyal medyada da birçok iddia almış başını gidiyor. 

Camdaki Kız final mi yapacak?

Camdaki Kız bu sezon sonunda final yapacağı iddiaları konuşulurken, izleyici bu konuda ikiye bölünmüş gibi duruyor. Camdaki Kız dizisi finali ile alakalı henüz bir gelişme yok ancak yapımcının vereceği kararın final yönünde olacağı söyleniyor. 

OGM Pictures ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun ortaklaşa çalışmaları ile ekranlara sunduğu gerçek hilaye olduğu iddia edilen Camdaki Kız dizisinde hiç beklenmedik olayların yaşanacağı da fragmanlarda karşımıza çıkıyor. 

Türkan ile baş başa

Camdaki Kız Nalan'ın Hayri hakkında tüm gerçekleri öğreneceği bölüm olan Camdaki Kız 66. bölümünde Türkan ile sorunu olmadığını hatta Türkan'ın iyi bir insan olduğunu düşünen Nalan onunla vakit geçirecek. 

Kardeş gibi olacaklar

Camdaki Kız senaryosunun artık çok basitleştirildiği iddiaları konuşulurken, dizi ile alakalı olarak Türkan ve Nalan'ın aralarından su sızmayacağı hatta kardeş gibi olacakları iddiaları da mevcut. 

Nalan Hamile mi?

Camdaki Kız dizisi 66. bölümde Nalan'ın hamile olup olmadığı gerçeğinin ortaya çıkması bekleniyor. İzleyici adeta gö

Camdaki Kız 66. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak.