Bu sezon pozitif ilerleyişi ile Perşembe akşamlarına damgasını vuran Camdaki Kız dizisinde yaşanan yaprak dökümü sonrasında hikâye tamamen değişiyor. Camdaki Kız Metin, Nalan'ın babası olarak diziye dahil oluyor. Peki Camdaki Kız Metin kimdir? Camdaki Kız Metin kim oynuyor? Camdaki Kız Nalan'ın babası kim? Engin Alkan rol aldığı diziler araştırılırken, usta oyuncu Engin Alkan hakkındaki detaylara da değinmek istedik.

Camdaki Kız dizisinde Cana karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Hande Ataizi ayrılığı sonrasında, Camdaki Kız Nur Sürer'de diziden ayrıldığını beyan etti. Camdaki Kız dizisinde yaşanan bu yaprak dökümü sonrasında hikâyenin tamamen değişmesine mahal verecek bir karakter olan Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin devreye girdi.

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Gülseren Budayıcıoğlu ve OGM Pictures imzası ile 3. Sezonunda da çok izlenen Camdaki Kız yazarından da anlaşılacağı üzere 'gerçek hayat hikayesi' olarak karşımıza çıkıyor.

 Camdaki Kız Metin kimdir?

Uzun süredir Camdaki Kız Nalan'ın babası merak konusu idi. Camdaki Kız gerçek hikayesinde Nalan'ın babasının aslında dayısı olarak bildiği kişi olduğu iddiaları mevcuttu. Diziden ayrılan 3 oyuncunun yerine gelen isim ise dizinin hakkındaki iddiaları tamamen ayyuka çıkardı. Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin kimdir? Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin kim oynuyor? Gerçekte kim?

Dizinin kadrosunda yer alan yaprak dökümü gidişatı nasıl etkileyecek bilinmez gözler Camdaki Kız Hayri'nin üzerine çevriliyor. Öyle Ki Hayri karakterine Camdaki Kız 3. Sezonunda çok iş düşecek gibi duruyor.

Cihangir Ceyhan diziyi yönetti

Camdaki Kız Hayri karakteri karşımıza çıkan Cihangir Ceyhan, bu sezon en yıldızı parlayan karakter olarak karşımıza çıktı. Öyle ki Burcu Biricik ile uyumu, oyunculuktaki başarısı Camdaki Kız dizisi reytinglerini adeta arttırdı.

Camdaki Kız Metin kim oynuyor Gerçekte kim?

Camdaki Kız Metin kim oynuyor sorusunun yanıtı olarak karşımıza çıkan isim Engin Alkan olurken, Engin Alkan rol aldığı dizileri araştırdık.

Engin Alkan rol aldığı diziler

Aşağı Yukarı Yemişlililer
Deli Saraylı
Ayda
Erkekler Ağlamaz
Çeşmi Bülbül
Tarçın Konuştu
Sana Bayılıyorum
Kısa Devre
Yarım Elma
Yedi Numara - Vahit - 2000-2003
Uğurlugiller
Küçük Mutluluklar
Baba Bana Reyting Al
Yonca
Ters Köşe
Ruhumun Aynası
Mert ile Gert
Kardeş Çocukları (2019)
İkimizin Sırrı (2021)
İlk ve Son
Camdaki Kız (2022-)