Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek' Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek'

Camdaki Kız 69. bölümü merakla bekleniyor. Çok yorum alan dizi çok gündemde olması sebebiyle tüm dikkatleri üzerine çeker gerçeği   Camdaki Kız dizisi ile ispatlandı. Öyle ki Camdaki Kız son sezonu ile adeta izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. İki evli bireyin yaşadığı gerçek aşk, diziyi finale götüreceği iddia edilirken, Camdaki Kız Nalan'a herkes tepkisini sürdürüyor.

Camdaki Kız 69. bölümünde gözler yine masumluğunu yitirmiş Nalan'a çevrilecek. Öyle ki Kocasının kendisini aldatmasını hazmedemeyip boşanma kararı alması sonrasında kendisinin evli bir adamla birlikte olmasının sorgulanmaması tepki topluyor. Tam da bu sırada Nalan da masumluğunu yitirdi söylentileri sosyal medya da konuşuluyor.

Camdaki Kız bitiyor denildi

Camdaki Kız son sezonu ile çok ses getirmişken, bu sezon sonu final yapacağı iddia ediliyor. Hikayesinin bittiği ve şu sıralar uzatmaları oynadığı bilinen Camdaki Kız 69. bölümde Hayri'nin eşi Türkan gündeme çıkıyor. 

Hayri de heyecan aradı

Cana diziden ayrılmadan önce Sedat ile birlikte kaçma planları yaparken, Nalan'da Hayri ile heyecan peşindeydi. Kendi kocasını sorgularken, sevgilisini sorgulamaması ve hatta kuma olmayı kabul etmesi aslında izleyiciyi çileden çıkarttı. 

Dizinin gerçek hikayesi ile uyumlu değil

Camdaki Kız dizisi uyarlaması olduğu gerçek hikayesi ile eş zamanlı olarak ilerlemiyor. Geçtiğimiz bölümlerde tıpkı kitapta yazdığı senaryo gibi Feride'nin gidişi yaşanmıştı. Ancak Adil Bey'in ölümünün hemen akabinde ölmesi gereken Feride'nin aslında çok sevildiği ve rolünün uzatıldığı da konuşuluyor. 

Senaryo saçmaladı

Öte yandan senaryoda yan karakterlere çok takıldığı bilinen Camdaki Kız dizisinde Selin, Cavit, Cana derken aslında izleyiciyi çok boğdukları biliniyor. 

Nalan ile Hayri aşkının etrafında dönen dizi de kuma olmak sanki normalleştiriliyor izlenimi seyirciyi kızdırırken, kemik izleyici kitlesi aslında tek izleyenler olarak karşımıza çıkıyor. 

Hayri'nin eşinin gelmesi, sonrasında Laz kızının diziye dahil olması ve hatta dizinin sonunda ortaya çıkması beklenen Hayri Bey, dizinin seyrini değiştiriyor. 

Camdaki Kız final yapacak mı

Bu sezon sonu biteceği öğrenilen Camdaki Kız dizisinin finalinin nasıl toparlanacağı konusu gündemde konuşuluyor. O Kadar gereksiz detaylar varken, dizinin tek Nalan ve Hayri üzerine bitmesi imkansız gibi duruyor. Bu sebeple Camdaki Kız dizisinin 4. sezonunun da olması bekleniyor. 

Kitapta Feride ile çekişme içinde olan ancak diziye bir türlü dahil olmayan Nalan'ın halası da önümüzdeki sezon gelecek. 

Budayıcıoğlu'na giden Nalan değilmiş

Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu'nun hastasının hayatı olarak biliniyor. Herkes tedavi olmaya giden ismin Nalan olduğunu düşünse de aslında gerçek çok farklı. Hem karısına şiddet uyguladığını itiraf eden hem de kuması Nalan'dan vazgeçemeyen Hayri'nin hayatı dizide anlatılıyor