Camdaki Kız Feride'nin hastalığı uzunca bir süre merakla araştırılmakta iken bu akşam Camdaki Kız yeni bölümünde kendisine veda edeceğiz. Camdaki Kız Feride öldü mü? Camdaki Kız Feride'si Nur Sürer diziden ayrıldı mı? Sorularının yanıtları geçtiğimiz hafta verilmişti. Nur Sürer bu akşam yayınlanacak olan Camdaki Kız 63. Bölümü ile diziye veda edecek.  Peki Camdaki Kız Feride neden ayrılıyor?  Nur Sürer hasta mı? Hastalığı nedir? İşte detaylar...

O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek! O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek!

3 sezonuna adeta bomba gibi giriş yapan ve Perşembe akşamları reytingleri kimselere kaptırmamaya adeta ant içmiş dizi Camdaki Kız oyuncuları teker teker ayrılıyor. Geçtiğimiz hafta Cana karakteri ile Hande Ataizi'nin ayrılığı sonrasında şimdi de sıra Feride'de mi deniliyor. Peki Camdaki Kız Feride öldü mü? 

Nur Sürer neden ayrılıyor?

Camdaki Kız dizisi yapımcıları ile bölüm adedi anlaşması yapan Nur Sürer'in anlaşması dolması sebebiyle diziden ayrıldığı açıklandı. Geçtiğimiz gün ekranlara çıkan Nur Sürer Camdaki Kız dizisindeki geçirdiği günler hakkında yorum yaptı ve ''çok keyifliydi' demişti.  Şimdi ise önüne bakmaya ve yeni projeler ile izleyici karşısına çıkmayı planladığını söyleyen Nur Sürer'in yeni projesi de merak ediliyor. 

Aile dizisine transfer oldu

Camdaki Kız Feride'si olarak karşımıza çıkan oyuncu Nur Sürer, geçtiğimiz haftalarda Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynayacağı AİLE dizisi ile anlaşma yaptığını açıklamıştı. Nur Sürer Aile dizisinde Hülya karakteri ile karşımıza çıkacak. 

Camdaki Kız Feride öldü mü?

Camdaki Kız Feride'nin ayrılığı açıklaması ile birlikte dizi severler, Camdaki Kız Feride nasıl ayrılacak? Camdaki Kız Feride öldü mü? Aramasını yapıyor. Camdaki Kız baş karakteri olarak karşımıza çıkan Camdaki Kız Feride, bu akşam yayınlanacak olan Camdaki Kız yeni bölümünde Nalan'ın Metin ile buluşması sonrasında büyük bir karar alacak. 

Camdaki Kız bu hafta şaşırtacak

Camdaki Kız 63. Bölümünde yaşanacaklar şok edecek. Camdaki Kız Feride'sine veda edeceğimiz yeni bölüm de Nalan'ın babası Metin, tüm hikâyeyi değiştirecek. Feride ile Muzo'nun karşı karşıya gelmesi, Nalan'ın Metin ile bir araya gelmesi derken, Feride Nalan'ı öperek diziye veda edecek.