Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın! Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın!

Camdaki Kız Dizisinde Muzaffer 'Muzo' karakterine can veren Enis Arıkan. Dün akşam 40. yaş gününü sevdikleriyle ve dizi oyuncularıyla doyasıya eğlenerek kutladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda hayranlarının  dikkatini çeken ünlü oyuncu, 40. yaşına benzersiz bir kutlamayla girdi. 

ONLARCA ALTIN TAKILDI 

Bir hayli enterasan ana sahne olan doğum günü partisinde Camdaki Kız oyuncuları Muzo karakteri Enis Arıkan'a epeyce altın taktı. Nazar boncuklu bir pastayla fotoğraf da paylaşan sevilen oyuncuya, dizi kadrosu tarafından Arıkan'a sünnet kurdelesi benzeri, beyaz  bir kurdele  geçirerek üzerine onlarca altın taktılar. 

Devrim Yakut, Devrim Yakut, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu gibi dizi kadrosundan isimler Muzo'ya altınlarını hediye ettiler.

Altınların gerçekliğinden şüphe eden Arıkan' eve gidince sayacağım dedi ve Ezgi Mola altınların gerçekliğini kontrol etmek için dişiyle ısırdı.

Farklı ve dikkat çekici konseptli doğum günü partisinde Arıkan, partinin saatlerinde başta Camdaki Kız ekibi başta olmak üzere Çağla Şıkel, Ezgi Mola, Aslı Kızmaz gibi birçok ünlü isimle çılgınlar gibi eğlendi.