Halkbank bir kamu bankası olarak müşterilerine özel kampanyaları daima hazırlıyor. Bu defaysa kamu çalışanlarına özel olarak kampanyasını hazırladı. Özel sektör çalışanları da sigortalıysa, kamu çalışanları için hazırlanan düşük faizli 70.000 TL fırsatından yararlanabilecek. Peki, Halkbank 70.000 TL ödeme detayları neler? Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi fırsatında avantajlar neler? İşte Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları...

calisanlara-halbanktan-dev-firsat-dusuk-faizlerle-70000-tl-yatirilacak-1

Hem Nakit Hem Gıda Yardımını Bir Arada Gördünüz mü! 500 TL Ve Koli O Başvuruya Verilecek Hem Nakit Hem Gıda Yardımını Bir Arada Gördünüz mü! 500 TL Ve Koli O Başvuruya Verilecek

KAMU PERSONELLERİNE ÖZEL HALKBANK PAKETLERİ

Halkbank, bir kamu bankası olarak kamu çalışanlarına özel olarak iki ayrı kampanya paketi sunmaktadır. Birinci paket kapsamında olan vatandaşlar maaşlarını Halkbank şubelerinden alan memurlardır. Memurlara özel olarak sunulan düşük faiz oranları paket kapsamındadır.

İkinci paketten ise Halkbank’tan maaş almayan, ancak kamu kurumlarında mevcut olarak çalışanlara hazırlanmıştır. İki paket seçeneğinden birisi kendisine uyan kamu çalışanları için çok uygun fırsatlar sunulmaktadır. Peki, kamu çalışanları Halkbank ihtiyaç kredisi alarak hangi avantajlara sahip olacak?

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYALARI

Halkbank, kamu personellerinden maaşlarını kendi şubelerinden alanlar için düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Bu kredi paketini seçen kamu personelleri diğer tüm paketlere göre en düşük faiz oranlarından faydalanabilmektedir. Memurlara özel ihtiyaç kredisi kapsamında 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir.

calisanlara-halbanktan-dev-firsat-dusuk-faizlerle-70000-tl-yatirilacak-2

HALKBANK’TAN MAAŞ ALMAYAN MEMURLARA KREDİ KAMPANYASI

Halkbank üzerinden maaşını çekmeyen kamu kurumu personellerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi paketi de bulunmaktadır. Bu paket yine özellikle kamu personellerine göre özelleştirilmiş olup bankadan 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebilmesini sağlamaktadır.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler ödeme planında oldukça uygun bir tabloyla karşılaşıyor. 36 ay vade imkanı 1000 TL ile 50.0000 TL aralığına sunulurken, 50.001 TL ile 70.000 TL aralığında Halkbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kamu personellerine 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulabiliyor.

calisanlara-halbanktan-dev-firsat-dusuk-faizlerle-70000-tl-yatirilacak-3

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank’ta müşteri olan kamu personelleri mobil uygulama üzerinden ya da internet bankacılığıyla işlemlerini bulundukları her yerden 7 gün 24 saat gerçekleştirebilir. Eğer Halkbank müşterisi olmayan kamu çalışanı iseniz başvuru için öncelikle müşteri olmanız gerekmektedir. Bunun için en yakın Halkbank şubesine giderek müşteri olma işlemleri ile kamu personeli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru işlemlerinizi 10 dakika kalmadan sonuçlandırabilirsiniz. Başvuruların onaylanması halinde hemen nakit paranızı alabilirsiniz.