Yeni Yılın İddialı Yapımı Gülcemal Dizisinde Şok Değişiklik Kararı! Yeni Yılın İddialı Yapımı Gülcemal Dizisinde Şok Değişiklik Kararı!

Camdaki Kız 5 Ocak var mı? Camdaki Kız bu akşam oynayacak mı? 3. Sezonu adeta küllerinden doğan ve Perşembe akşamlarının kazananı olan Camdaki Kız dizisi 64. Bölümü merakla beklenirken, ne zaman yayınlanacağı da araştırılıyor. Feride'nin cenazesinin kalkacağı Camdaki Kız yeni bölümü bu hafta olacak mı? sorusunun yanıtı izleyici tarafından merak ediliyor. Peki 5 OCak 2023 Perşembe Camdaki Kız yeni bölüm var mı? 5 Ocak TV yayın akışında hangi diziler var? 

Camdaki Kız son bölümlerde adeta yaprak dökümünü yaşıyor. İzleyici dizinin gidişatını merakla araştırıyor. Camdaki Kız Kız 5 OCak 2023 Perşembe akşamı yayınlanacak mı? Sorusu sorulurken, bire taraftan da 5 Ocak TV yayın akışı merakla takip ediliyor.  Diziden ayrılanların yerine yeni gelenler, dizinin konusunun tamamen değişmesine mahal verirken, Nalan'ın annesi gitti babası geldi dedirten sahneler sonrasında yeni bölüm bu kere büyük bir hüzünle bekleniyor. Peki Camdaki Kız bu akşam var mı? 

Gerçek hayat hikayelerinin adeta yapımcısı olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun da ortağı olduğu OGM Pictures imzası ile ekranlarda olan Camdaki Kız dizisi severler adeta gözünü kulağını 5 Ocak TV yayın akışına çevirmişken, karşısına çıkan detaylardan pek de hoşnut durmuyor. 

Camdaki Kız 5 Ocak var mı?

Camdaki Kız dizisi yeni bölümü merakla araştırılıyor. Ancak 5 Ocak TV yayın akışında dizinin yeni bölümü karşımıza çıkmadı. Yeni yıl haftası olması sebebiyle Camdaki Kız dizisi tatil yapan diziler arasında yer alıyor.  Feride'nin ölüm ilanının Kurtlar Vadisi Çakır'ından sonra ilk defa yaşanması, izleyicinin gözünde dizinin büyüklüğünü gösterirken, reyting sorunu olmayan dizi bu hafta yayınlanmayacak.

İzleyici daha da heyecanlandı

Geçtiğimiz hafta merakla takip edilen dizi de en heyecanlı sahne dizinin son bölüm final sahnesi olurken, Feride'nin ölmesi izleyiciyi büyük hüzne boğdu. Feride'nin cenazesinin gerçekleşeceği Camdaki Kız yeni bölüm için izleyicinin dizinin yeni bölümünü merakla beklediği aşikâr ortada iken, yapımcılar izleyici adeta daha fazla meraklansın diye dizinin yeni bölümünü yayınlanmadı. 

5 Ocak 2023 TV Yayın Akışı- Kanal D'de 5 Ocak 2023 Dizileri

  • 07:00. Tekrar. Sihirli Annem.
  • 09:00. Canlı Neler Oluyor Hayatta?
  • 11:00. Tekrar. Hayat Şarkısı
  • 13:00. Yeni Bölüm. Gelinim Mutfakta.
  • 16:00. Yeni Bölüm. Aşk ve Umut.
  • 17:00. Yeni Bölüm. Hicran.
  • 18:30. Canlı Kanal D Ana Haber.
  • 20:00. Yaşamak Güzel Şey.

Gördüğümüz üzere Kanal D yayın akışında Camdaki Kız dizisi, dizi saatinde yer almıyor. Camdaki Kız yeni bölümü yerine Yaşamak Güzel Şey isimli film yer alacak