Çağlar Söyüncü'nün transfer olacağı takım belli oldu. Leicester City isimli takımdan ayrılmak üzere olan milli stoperin yeni takımı duyuruldu. İspanyol gazeteleri takımı yazarken, İngiltere bonservisi açıkladı. 

Çağlar Söyüncü'nün Transferi Tamamlandı

caglarsoyuncu2

A101 Ağızları Açık Bırakacak İndirimli Ürünleri Yeni Açıkladı! TEK Gün Yetişen Kapacak A101 Ağızları Açık Bırakacak İndirimli Ürünleri Yeni Açıkladı! TEK Gün Yetişen Kapacak

Galatasaray'la adı anılan Çağlar Söyüncü'nün transferi tamamlandı. İspanyol gazeteci Eduardo Inda'nın haberinde yer aldığı üzere Atletico Madrid, Felipe'yi Wolverhampton'a gönderdi. La Liga ekibi ise Çağlar Söyüncü transferini bitirdiğini bildirdi. 

Atletico Madrid'e Gitti

Çağlar Söyüncü, Roma'nın da nabız yoklamalarına rağmen tercihini Atletico Madrid'den yana kullandı. İngiliz basını ise Çağlay Söyüncü için Atletco Madrid'in Leicester'a ne kadar ödeyeceğini duyurdu. 

caglarsoyuncu.jpg1

Bon Servisi Dudak Uçuklattı

Alınan bilgilere göre Çağlar Söyüncü'nün transferi için İngiliz ekibine 3 milyon euro ödenecek. 26 yaşındaki milli stoper birkaç gün içinde sağlık kontrollerinden geçerek, Atletico ile sözleşmesini imzalayacak. 

Söyüncü Gözden Düştü 

Geçtiğimiz sezon takımın vazgeçilmezi olan Çağlar Söyüncü, 2022-2023'te gözden düştü. Bu sezon tüm kulvarlarda sadece 3 kez maça çıkıp 252 dakika sahada kalabildi.

caglarsoyuncu