Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çalışanlar da kurumlardan gelecek maaş promosyonu açıklamalarını yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda, bankalar ile kurumlar arasında çalışanlara verilecek promosyon ödemesi için mutabakat sağlandıkça, kamuoyuna bilgi veriliyor. Bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli kurumlar promosyon açıklamaları yaparken, güncel gelişmelere ilişkin araştırmalar yapılıyor.

Promosyon Anlaşması Açıklandı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi maaş promosyonu ile ilgili Eskişehir Sağlık Sen tarafından açıklama yapıldı. Sendikanın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, 31.100 TL promosyon için TEB ile anlaşma sağlandığı belirtildi. Söz konusu paylaşımda ''Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Promosyon Ücretleri maaş hesaplarına yatmıştır. TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN'' ifadeleri yer aldı.

18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı 18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı

Promosyon Anlaşmaları Gelmeye Devam Ediyor

Çalışanların maaş promosyonları için bankalar ile kurumlar arasında görüşmeler devam ederken, mutabakata varılması halinde kamuoyuna bilgi veriliyor. İlerleyen süreçte, farklı kurumlardan da promosyon ödemesine ilişkin açıklama gelmesi bekleniyor.