Ata Demirer'in gençlik yıllarını 80'ler vurgusu ile konu edinen Bursa Bülbülü Disney Plus'ta yayınlanacak. Bursa Bülbülü ne zaman yayınlanacak? Bursa Bülbülü konusu ne? Ata Demirer'in müzikal tadında yeni filmi için Disney Plus ile el sıkıştığı açıklaması sonrasında izleyici filmin ne zaman başlayacağı sorusunun yanıtını araştırırken, geçtiğimiz hafta içerisinde yayınlanan tanıtım fragmanı akabinde Bursa Bülbülü yayın tarihi de belli oldu. 

Diskolar barların aksine, tavernalar Gazinolarla dolu bir yaşam ve bu yaşama dahil olmak isteyen birey... Komedinin en uç noktasının yaşanacağı Ata Demirer'in filmi ne zaman çıkacak? Bursa Bülbülü ne zaman başlayacak? İşte detaylar..

Bursa Bülbülü ne zaman yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu, Ata Demirer'in başarılı kaleminden çıkan Bursa Bülbülü çekimlerinin tamamlanması akabinde yayı tarihi de belli oldu. 

BKM yapım şirketi öncülüğünde Disney Plus platformunda yayınlanacak olan Bursa Bülbülü 13 Ocak'ta çıkacak

Bursa Bülbülü oyuncu kadrosu

 Ata Demirer, Özge Özacar, Erkan Can, Seda Türkmen, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Ramiz Mullamusa,  Cem Gelinoğlu, Melek Baykal, Tarık Papuççuoğlu, Aycan Koptur, Murat Kılıç, Hakan Akın, Muharrem Türkseven, Berkay Tulumbacı, Cem Cücenoğlu

8 Dalda Oscar Adayı! The Banshees of Inisherin Ne Zaman Vizyona Girecek? 8 Dalda Oscar Adayı! The Banshees of Inisherin Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bursa Bülbülü konusu ne?

Ata Demirer'in hayatının anlatıldığı ve bunun da komedi ile uyarlandığı Bursa Bülbülü filmi 80'lerde giyimi, tarzı, yaşam biçimi olarak karşımıza çıkacak. Ata Demirer kendi adını kullanmadığı film de Cengiz ismi ile hayatını anlatmıştıe. Cengiz bir çay bahçesinde şarkı söylerken dönemin ünlü ismi ile bir araya gelmesi ve yaşanan olaylar konu edinilecektir.