Bülbüllerin dile geleceği Tavernalar, Gazinolarla dolu Bursa Bülbülü filminde 80'lerin ruhunu hissedeceksiniz. Ata Demirer'in yeni filmi ne zaman yayınlanacak? Bursa Bülbülü filmi ne zaman vizyona girecek?

Prestij Meselesi'nde Büyük Olay! 2 Sarışının da Sahneleri Kesilince Kırmızıgül Bakın Ne Yaptı... Prestij Meselesi'nde Büyük Olay! 2 Sarışının da Sahneleri Kesilince Kırmızıgül Bakın Ne Yaptı...

Uzunca süredir film severler tarafından beklenen Ata Demirer'in yeni filmi ile alakalı açıklama yapıldı. Ata Demirer'in 80'ler yaşamını anlatacağı ve bunu da kendi hayatıyla betimleyeceği Bursa Bülbülü hangi platformda yayınlanacak? 

Hakan Algül'ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Senaristliğini bizzat Ata Demirer'in yaptığı Bursa Bülbülü filmi için geri sayım başladı. BKM Film imzası ile yayınlanacak olan Bursa Bülbülü filmi 13 Ocak'ta vizyona gireceği açıklaması ile birlikte Ata Demirer hayranları uzun bekleyişin sonuna gelmişken Bursa Bülbülü filmi hangi platformda yayınlanacağı da merak ediliyor. 

Bursa Bülbülü hangi platformda yayınlanacak?

Disney Plus dijital yayın platformunda yayınlanacak olan Bursa Bülbülü filminde Ata Demirer karşımıza Cengiz Sezen karakteri ile çıkacak. 

Bursa Bülbülü konusu ne?

Kısacası Bursa Bülbülü konusu için Ata Demirer'in hayatı diyebiliriz. Bursa da doğup büyüyen, gençlik yıllarını Bursa'da geçiren ünlü komedyenin hayatı 80'ler uyarlaması ile vizyonda olacak. Cengiz kaset çıkarmak heyecanı ile yaşamaktadır. Bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan Cengiz, Dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in bestesiyle ünlü olmak hayali kuracaktır. 

Bursa Bülbülü oyuncuları kimler?

 Ata Demirer, Özge Özacar, Erkan Can, Seda Türkmen, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Ramiz Mullamusa,  Cem Gelinoğlu, Melek Baykal, Tarık Papuççuoğlu, Aycan Koptur, Murat Kılıç, Hakan Akın, Muharrem Türkseven, Berkay Tulumbacı, Cem Cücenoğlu